پخش عمده تشک مسافرتی تولیدی شرکت پاندا

پخش عمده تشک مسافرتی با قیمت رقابتی از مسئولیت های گروه تولیدی پاندا می باشد که شما هم از این موقعیت می توانید برای سفارش انواع تشک های مد نظر خود استفاده نمایید و از عرصه پرسود صادرات بهره مند شوید.

از همین رو اگر شما هم این نوع تشک ها را در لیست محصولات خود قرار داده اید، بدون شک می توانید به بهترین شکل از سودآوری های این حوزه بهره مند شوید.

امروزه تشک های مسافرتی در بازار های داخلی و خارجی، از طرفداران و مشتریان بسیاری برخوردار می باشد.

علت محبوبیت تشک  مسافرتی

علت محبوبیت تشک  مسافرتی

تشک‌های مسافرتی دارای ویژگی‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را در مسافرت و منازل استفاده کرد. کاربرد این تشک‌ها در خانه‌های کوچک و برای استفاده مهمان نیز می‌باشد. به‌طورکلی از مهم‌ترین مشخصه تشک‌های مسافرتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

وزن سبک و حجم کم، دارا بودن ابعاد استاندارد یک‌نفره و دونفره، تنوع طرح و مدل، دارا بودن بسته‌بندی مناسب حمل‌ونقل، قابلیت شستشوی آسان است که باعث محبوبیت و پر طرفدار بودن این تشک ها شده است.

سفارش اینترنتی خرید و پخش عمده تشک مسافرتی

سفارش اینترنتی خرید و پخش عمده تشک مسافرتی

تشک‌های مسافرتی از الیاف و پارچه‌های مختلفی تولید می‌شوند. هراندازه کیفیت این تشک‌ها بیشتر باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردارند. هر یک از الیاف به‌کاررفته در تشک‌های مسافرتی دارای خصوصیات ویژه‌ای است. پشم‌شیشه یکی از پراستفاده‌ترین نوع الیاف جهت تولید و پخش عمده تشک مسافرتی محسوب می‌شود.

این تشک ها دارای اندازه‌های یک‌نفره و دونفره هستند. وزن و ضخامت این تشک‌ها نیز متفاوت است. می‌توان تشک‌های پشم‌شیشه را در وزن‌های ۱ تا ۳ کیلوگرم و ضخامت ۵ و ۱۰ سانتیمتری سفارش داد. نوع مدل این تشک‌ها نیز مختلف است. به‌طورکلی این کالا دارای دو مدل زیپ‌دار و بدون زیپ است. می‌توان تشک‌های مسافرتی را به روش‌های مختلفی خریداری کرد.یکی از راه های آسان در جهت خرید،خرید اینترنتی و غیر حضوری است که باعث سهولت در خرید و صرفه جویی در وقت میشود.

 خرید ارزان تشک های مسافرتی برای پخش عمده

خرید ارزان تشک های مسافرتی برای پخش عمده

فعالیت شرکت پاندا در زمینه فروش انواع تشک مسافرتی موجب شده است تا خریداران عمده در نقاط مختلف کشور و همچنین تاجران در کشورهای همسایه به خوبی از شرکت پاندا یاد کنند. شما نیز می توانید با تجربه خرید ارزان و باکیفیت از انواع کالای خواب از شرکت پاندا به مشتریان دائمی ما تبدیل شوید.

تولید عمده انواع تشک های مسافرتی و مهمان با ضخامت های مختلف زمینه صادرات این محصول را به کشور های اروپایی و همسایه با قیمت های بسیار مناسب فراهم آورده است

شما میتوانید از طریق شماره های زیر اقدام به خرید عمده و پخش عمده تشک های مسافرتی بکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *