روتختی پخش عمده مدل های سه بعدی جدید

روتختی پخش عمده ، دارای طرح های متنوعی می باشد که توسط شرکت های مختلفی ارائه می شود. یکی از معتبرترین شرکت های تولیدی شرکت پاندا می باشد که انواع روتختی های زیبایی را از جمله روتختی های سه بعدی جدید عرضه می کند. روتختی سه بعدی با توجه به طرح های زنده و جذابی که دارد، دارای مشتریان زیادی می باشد. طرح و مدل های این نوع روتختی به گونه ای هستند که واقعی به نظر می رسند و توسط دستگاه های پیشرفته بر روی پارچه چاپ می شوند.

روتختی های سه بعدی در ابعاد یک نفره و دو نفره و به صورت سرویس های ۶ تا ۱۰ تکه موجود می باشد. روتختی پخش عمده انواع روتختی های سه بعدی را از طریق نمایندگی های شرکت پاندا انجام می دهد.

این نمایندگی در شهرهای مختلفی از جمله تهران، مشهد، یزد، اصفهان و … می باشد که به صورت مستقیم و بدون واسطه انواع روتختی های با کیفیت را عرضه می کنند. از این رو برای مشتریان مقرون به صرفه خواهد بود.

انواع روتختی دونفره پخش عمده

انواع روتختی دونفره پخش عمده

روتختی های دونفره زیادی و با تنوع بالایی در حال تولید می باشد. این نوع روتختی ها شامل روتختی های پلی استر،سه بعدی، ساتینت، کتان و … می باشد. هر کدام از این روتختی ها دارای کیفیت و قیمت متفاوتی است که بنا به سلیقه ی مشتریان قابل ارائه می باشد.

روتختی های باکیفیت پلی استر

روتختی های باکیفیت پلی استر

اگر به دنبال روتختی های ارزان و با کیفیت می گردید، انتخاب روتختی های پلی استر مناسب می باشد. زیرا با داشتن قیمت مناسب و فروش بالا، تنوع زیادی نیز وجود دارد. پلی استر الیافی مصنوعی است ولی در عین حال نرم و بسیار صاف می باشد.

صادرات روتختی های تولیدی

صادرات روتختی های تولیدی

صادرات به عنوان یک امر مهم اقتصادی و سودآوری در کشور تلقی می شود و شرکت پاندا در این عرصه موفق بوده است. این شرکت روتختی های تولیدی مرغوب را به صورت سرویس های کاور دار به کشور های مختلفی مانند، ارمنستان، عراق، پاکستان و … صادر میکنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *