پخش روتختی سه بعدی ایرانی در تهران

پخش روتختی ، از طریق نمایندگی های معتبر در سراسر ایران انجام میگیرد. یکی از معتبرترین نمایندگی ها، متعلق به شرکت پاندا و در شهرهایی نظیر تهران، مشهد، اصفهان و… دارای نمایندگی می باشد. امروزه روتختی از لوازمات ضروری یک منزل به شمار می رود.

شرکت پاندا با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و بروز در عرصه ی چاپ سه بعدی و پخش روتختی ، بسیار موفق عمل کند. از این رو با استقبال خوب مشتریان نیز مواجه شده است. طرح های روتختی سه بعدی ، متنوع و در رنگ های شاد و زنده تولید می شود. روتختی های سه بعدی در سایزهای یک نفره، دونفره، کودک و… تولید می شود.  روتختی های سه بعدی، با چاپ شخصیت های کارتونی از جمله پاندای کونگ فوکار در اشکال مختلف، پروانه و… می باشد.

  پخش روتختی سه بعدی دخترانه 

پخش روتختی سه بعدی دخترانه

جدیدترین مدل های عروسکی، مدل های سه بعدی متحرک می باشد. و یکی از موارد جذب این نوع روتختی ها نوع چاپ آن ها می باشد. این چاپ ها کاملا واقعی و زنده است و کاملا دیجیتالی صورت می گیرد. مدل این نوع روتختی دخترانه، با استقبال زیاد مشتریان روبه رو شده که در نهایت به تولید بیشتر این محصولات منجر شده است. نمایندگی های معتبر شرکت پاندا در شهرهای مختلف نظیر تهران، اصفهان، مشهد و… در حال تولید و عرضه ی این محصول می نماید.

روتختی نوجوان سه بعدی 

روتختی نوجوان سه بعدی

یکی از مدل های روتختی نوجوان ،طرح لندن می باشد و بسیار مناسب جهت ست کردن برای تخت پسرانه است. این نوع مدل روتختی ها از ترکیه به وارد می شود. به عبارتی جز روتختی های ترک به حساب می آید. معمولا مدل هایی که مربوط به طرح های نوجوان است، در سایز تخت یکنفره تولید می شود.

تولیدی روتختی سه بعدی

تولیدی روتختی سه بعدی

شرکت پاندا توسط دستگاه های پیشرفته و تجهیزات چاپی مدرن توانسته است، ست سرویس های روتختی جدید و مدرنی را تولید و عرضه نماید. یکی از این نوع روتختی ها، روتختی یه بعدی می باشد. برای اطلاع از مدل ها و قیمت های این نوع روتختی ها میتوان به سایت این شرکت مراجعه کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *