استعلام قیمت ارزان حراج روتختی دونفره سه بعدی

ارزان حراجی روتختی دونفره سه بعدی یکی از موقعیت های بی نظیر برای خرید روتختی برای زوجین و دیگر افراد و همچنین خرید عمده می باشد.

روتختی های سه بعدی از پرطرفدار ترین و پر فروش ترین روتختی های موجود در بازار می باشند که از قیمت های مناسبی برخوردار هستند.

روتختی های سه بعدی با بهره گیری از روش چاپ طرح های زیبا برروی پارچه صورت می گیرند و در نگاه ببیننده کاملا مجذوب کننده و احساس سرزندگی را ایجاد می نماید.

خرید روتختی های سه بعدی در ارزان حراج ها یکی از بهترین موقعیت های خرید روتختی می باشد که این حراجی ها شامل سبک هایی از جمله کلاسیک، سنتی، عروسانه و … می شود که امکان خرید را برای تمای سلایق را فراهم می سازد.

مشخصات روتختی های سه بعدی دونفره

مشخصات روتختی های سه بعدی دونفره

روتختی های دونفره سه بعدی به طور معمول در ابعاد ۲۲۰*۲۴۰ تولید می شوند و البته این ابعاد ممکن است با توجه به برند و تولید کننده کمی متغیر باشد.

روتختی های سه بعدی در ابعاد بزرگ و دونفره بسیار زیبا تر از ابعاد کوچک هستند و همچنین از نوع یک نفره این محصول گران تر هستند.

تعداد تکه های روتختی های سه بعدی

تعداد تکه های روتختی های سه بعدی

روتختی های سه بعدی معمولا به صورت ۶ تکه به بازار عرضه می شنوند که شامل یک لحاف دوخت دار، یک ملحفه کش دار و ۴ عدد روبالشتی می باشد که البته سرویس ارائه شده در تکه های بیشتر هم موجود می باشد که یکی از موارد تاثیر گذار بر روی قیمت روتختی می باشد.

سایت استعلام ارزان حراج روتختی های سه بعدی

سایت استعلام ارزان حراج روتختی های سه بعدی

برای اطلاع و استعلام قیمت ارزان حراج های روتختی های سه بعدی می توانید به سایت پاندا مراجعه کنید و از قیمت ها اطلاع یابید.

سایت پاندا با ایجاد این حراجی ها فرصتی عالی برای خریدارن عمده ایجاد کرده است تا بتوانند با هزینه های بسیار ارزان خرید خود را انجام دهند و بستر یک سرمایه گذاری پرسود را برای خود فراهم سازند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *