سفارش بی واسطه بالش نمدی مینیون فانتزی

بالش نمدی مینیون مناسب برای کودکان و استفاده در ماشین و روی مبل است. این بالش از جنس پارچه های مخمل است. این بالش با بهترین طرح و مدل ها دوخته و در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

مرکز فروش پاندا در عرصه فروش بی واسطه، توانسته انواع مدل بالش های عروسکی را در دسترس مشتریان خود قرار دهد. ایجاد یک موقعیت خوب برای سفارش بالش، از نیازهایی است که مشتریان بسیاری به دنبال آن خواهند بود.ایجاد تنوع و تولید محصول جدید می تواند یکی از پارامترهای مهم و اصلی در جهت فروش محصولات شرکت باشد.

طراحی بالش های عروسکی فانتزی

طراحی بالش های عروسکی فانتزی

طراحان این مجموعه وسواس بسیاری برای انتخاب الگوهای مورد استفاده برای دوخت بالش فانتزی کودکانه به خرج داده اند زیرا توانمندی در طراحی و دوخت بالش های عروسکی فانتزی می تواند عامل قدرتمندی در افزایش فروش باشد. در الگوی دوخت بالش های عروسکی، از شخصیت های کارتونی نظیر باب اسفنجی، مینیون، سالی، مایک و … ایده گرفته شده که این ها شخصیت های انیمیشنی بسیار معروف و محبوب کودکان هستند .مینیون یکی از پرفروش ترین بالش های این مجموعه است، این شخصیت کارتونی، مورد پسند اکثر کودکان بوده و قابل استفاده برای سیسمونی های دخترانه و پسرانه هم می باشد.

ویژگی های بالش نمدی مینیون فانتزی

ویژگی های بالش نمدی مینیون فانتزی

جنس پارچه    رویه این بالش از مخمل است، رنگ آن ها مناسب با رنگ شخصیت مینیون ها زرد است، ابعاد آن ها۴۵*۳۵ سانتیمتر است. تک لایه و قابل شستشو با ماشین لباس شویی هستند.

الیاف درون بالش از جنس ضد حساسیت است و اطراف آن دور دوزی شده است.

سفارش بی واسطه بالش نمدی مینیون و حاشیه سود آن برای خریداران عمده این محصول

سفارش بی واسطه بالش نمدی مینیون و حاشیه سود آن برای خریداران عمده این محصول

بالش نمدی مینیون فانتزی کودک را خریداران عمده می توانند از سایت شرکت پاندا سفارش دهند. تولیدکنندگان بزرگ برای فروش بهتر محصولات خود اخیرا دست به اقدامی مهم زده اند ، آن ها برای افزایش قدرت خرید خریداران عمده محصولات خود اثر واسطه گر ها را از بین برده اند به این دلیل که با وجود این گروه خریدار مجبور بود جنس را باقیمتی بالا تر از قیمت کارخانه خریداری کند و اینگونه بخشی از پول او به هدر رفته بود به همین دلیل کارخانجات تصمیم گرفتند به طور مستقیم با خریداران وارد معامله شوند این کار هم باعث افزایش فروش تولیدات کارخانه شد و هم سود نهایی خریداران عمده را افزایش داد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *