نحوه خرید عمده بالش نمدی باب اسفنجی عروسکی

بالش نمدی باب اسفنجی عروسکی با قیمت مناسب تولید شده توسط شرکت پاندا با دارا بودن شاخص ها و استانداردهای کیفی مناسب توانسته مورد استقبال بسیاری از صادرکنندگان بزرگ کالا قرار بگیرد، و حجم قابل توجهی از این محصول را برای صادرات  کالای خواب انتخاب کنند حجم بالای فروش این محصول در بازار های جهانی باعث ارز اوری و رونق زیادی شده است و تاثیر بسزایی بر میزان سرمایه گذاری ها بر تاسیس واحد های بیشتر شده است.

بالش نمدی باب اسفنجی

بالش نمدی عروسکی شرکت پاندا

بالشت فانتزی باب اسفنجی یکی از مدل های بالشت شرکت پاندا است طرح این بالشت بین کودکان بسیار محبوب است. مدل های عروسکی دیگری همچون استیکر، خرس، پاندا و … هم این شرکت تولید می کند جنس پارچه رویه این بالشت ها از مخمل و نمد است. این مدل بالش نمدی باب اسفنجی به عنوان کوسن هم استفاده می شوند.

ویژگی های بالشت عروسکی شرکت پاندا

ویژگی های بالشت عروسکی شرکت پاندا

بالش فانتزی باب اسفنجی برگرفته از شخصیت انیمیشن باب اسفنجی است این بالشت کاربردهای زیادی برای کودکان و بزرگسال دارد و حتی قابل استفاده در مسافرت و اتومبیل هستند.

این بالشت ها با دقت بالایی دور دوزی شده اند. برای یک نفر مناسب هستند. الیاف آن ها ضد حساسیت است و برای افرادی که حساسیت های پوستی و تنفسی دارند انتخاب مناسبی است. همچنین قابل شست وشو با دست و ماشین های لباس شویی هستندو با شست وشوی مداوم رنگ آن شسته نمی شود  و همین امر باعث شده تا شما مدت زیادی بتوانید از این نوع بالش استفاده کنید .

خرید عمده بالش نمدی باب اسفنجی عروسکی

خرید عمده بالش نمدی باب اسفنجی عروسکی

بالشت نمدی باب اسفنجی در میان تولیدات متنوع شرکت پاندا فروش بالایی دارند. شرکت پاندا تولید کننده کالاهای متنوع خواب است در این میان می توان به تولید انواع  بالش های خواب اشاره نمود.

در تولید این محصول از پارچه ی مخمل استفاده می شود که بهترین نوع پارچه مورد استفاده در تولید این نوع محصول است این پارچه نرمی و لطافت ویژه ای دارد و  تنوع رنگی بالایی دارد. خرید عمده این محصول به طور مستقیم از کارخانه پاندا بدون دخالت واسطه گرها موجب افزایش فروش این محصول شده زیرا با حذف واسطه گرها هزینه تمام شده برای این محصول بسیار پایین تر و مناسب تر از قبل است که همین باعث بالا رفتن قدرت خرید خریداران عمده این محصول می شود. مشتریان محصولات پاندا می توانند به راحتی یک خرید امن و تضمین شده داشته باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *