بازار خرید عمده روتختی یکنفره گناوه

بازار روتختی گناوه ، روتختی های متنوعی از جمله روتختی های سایز یک نفره ارائه می دهد. روتختی های یک نفره در مدل های نوجوان، پسرانه، دخترانه و اسپرت در شرکت پاندا موجود می باشد. برای خرید از این شرکت از هر شهری باشید امکان خرید راحت و امن از طریق خرید آنلاین وجود دارد.

شرکت پاندا دارای نمایندگی هایی در شهرهایی چون: مشهد، تهران، یزد، اصفهان و… می باشد و کسانی که نیاز به مراجعه ی حضور دارند، این امکان فراهم شده است. خرید از این شرکت برای مشتریان مقرون به صرفه است و خرید به صورت مستقیم از درب کارخانه انجام می شود.

روتختی های یکنفره معمولا در سرویس های ۴ تکه و شامل لحاف روتختی، روتشکی ، روبالشی می باشد. این نوع روتختی ها در بازار رقابتی از جمله بازار روتختی گناوه نیز، موجود است.

بازار روتختی پلی استر در گناوه 

 

بازار روتختی پلی استر در گناوه

اگر به دنبال روتختی های ارزان میگردید، روتختی های پلی استر از ارزانترین نوع پارچه مصرفی محسوب میشود. تولید این نوع روتختی ها در شرکت پاندا دارای مرغوبیت بالا و طرح های متنوع می باشد. پلی استر الیاف مصنوعی است که باعث می شود روتختی نرم ، لطیف و صاف باشد.

روتختی های تولیدی عروس مخمل

روتختی های تولیدی عروس مخمل

روتختی های ترک معمولا در تنوع بالای گیپور، مخمل، ابریشم، ساتن ،عروس و… تولید می شوند. روتختی های مخمل دارای سرویس خواب ۶ تا ۱۰ تکه که شامل ست روبالشی، روتشکی، لحاف روتختی و کوسن می باشد. این نوع روتختی با رنگ های زیبا و ملیح تولید می شود.

روتختی های اسپرت یک نفره نوجوان

روتختی های اسپرت یک نفره نوجوان

روتختی های اسپرت یک نفره با تنوع بیشتری نسبت به دونفره تولید می شود و در مدل های دخترانه و پسرانه نیز تولید می شوند. یکی از جدیدترین مدل های روتختی اسپرت یک نفره، روتختی های سه بعدی می باشد. این نوع روتختی توسط دستگاه، طرح های زنده و جذابی بر روی پارچه چاپ می شوند. روتختی های سه بعدی با استقبال خوب مشتریان رو به رو شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *