صادرات روتختی ایرانی جدید ساتینت پنبه ارزان

روتختی ایرانی جدید ساتینت یکی از مدلهای زیبا روتختی می باشد که  ویژگی های بسیار مطلوبی را شامل می شود .

روتختی های ساتینت از نخ پنبه ساخته شده است و کاملا سازگار با پوست دست و صورت انسان است با خرید این روتختی می توان احساس نرمی و راحتی قوق العاده ای را تجربه کرد، همچنین این محصول جلوه ای خاص به دکوراسیون اتاق خواب می دهد.

روتختی های ساتینت نخ پنبه مناسب چهار فصل بوده وبه خاطر تنفس پذیری بالایی که دارد به راحتی تهیه می شود؛ این محصول از نظر اقتصادی نیز یک گزینه عالی و به صرفه به شمار می آید و بازار فروش بالایی در بازار های داخلی دارد.

روتختی های ساتینت با توجه به جلوه زیبا ، قیمت مناسب و ویژگی های استاندارد به یک کالای صادراتی هم تبدیل شده و توانسته در حوزه صادرات به عنوان یک روتختی جدید بسیار موفق و سود آور باشد.

خرید عمده مستقیم روتختی ساتینت دونفره

خرید عمده مستقیم روتختی ساتینت دونفره

قیمت یک سرویس روتختی ساتینت دونفره در خرید عمده به با حذف واسطه ها و عرضه مستقیم توسط تولید کننده بسیار ارزان تر از قیمت جزئی خواهد بود، در نتیجه شما با انجام این نوع خرید در هزینه های خود صرفه جویی کرده اید.

معرفی سرویس روتختی ساتینت دونفره

معرفی سرویس روتختی ساتینت دونفره

روتختی های ساتینت دونفره  از نخ پنبه ساخته شده است و کاملا با پوست سازگاری دارد، سرویس های های روتختی های دونفره ساتینت به صورت ۶ تکه عرضه می شود که شامل ۱عدد ملحفه کش دار، ۱ عدد لحاف و ۴ عدد رو بالشتی می باشد و در ابعاد ۲۲۰ در ۲۴۰ تولید می شوند.

صادرات روتختی های ساتینت به کشور های همسایه

صادرات روتختی های ساتینت به کشور های همسایه

روتختی های ساتینت با توجه به کیفیت های خوبی که دارد بسیار مورد استقبال در بازار های داخلی و خارجی قرار گرفته اند.

یکی از برجسته ترین ویژگی های این مدل روتختی  استفاده از الیاف نخ پنبه می باشد که سطح کیفیت آن را بسیار بالا برده است و مورد توجه بازرگانان خارجی قرار داده است.

مقصد صادرات این روتختی ها به کشور هایی ازجمله ارمنستان، عراق، ترکیه و دیگر کشور های همسایه می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *