صادرات تشک مهمان سفری دونفره به عراق

تشک مهمان سفری به علت این که دارای وزنی بسیار سبک هستند بسیار محبوبیت دارند و به علت قیمت مناسب هر فردی توانایی خرید آنها را نیز دارد.

تشک ها در سایز های یک نفره و دو نفره قابل تولید می باشند که در تولید تشک های دو نفره راحتی هر دو نفری که از آن استفاده می کنند در نظر گرفته می شود و در بین سایز های انواع تشک، تشک های دو نفره بیشتر پر فروش می باشند.

امروزه خانواده ها در خرید کالای خواب خود به ویژه در خرید تشک به قیمت آن بسیار اهمیت می دهند و به دنبال محصولی هستند که در عین این که از کیفیت بسیار زیادی برخوردار است دارای قیمتی مناسب و مقرون به صرفه نیز باشد.

تشک مهمان سفری یاتاک مدل YD1008 دو نفره

تشک مهمان سفری یاتاک مدل YD1008 دو نفره

یکی از مدل های تشک مهمان که در سایز ۱۶۰*۲۰۰ سانتی متر و در وزن ۳ کیلو گرم تولید می شود، تشک یاتاک مدل YD1008 می باشد که دارای روکش یا جنس پارچه طرح دار کتان می باشد.

این مدل تشک قابلیت شست و شو را دارد و دارای ساکی می باشد که به حمل آن بسیار کمک می کند.

تشک های مسافرتی در چه تنوع هایی تولید می شوند؟

تشک های مسافرتی در چه تنوع هایی تولید می شوند؟

جنس پارچه های به کار برده شده برای تشک های مسافرتی دارای انواع مختلفی همچون نخی، ژله ای و مخمل و … می باشند که بسیاری از آنها نیز با هر آب و هوایی سازگار می باشند.

تشک های مسافرتی دارای طرح های مختلف، رنگ های متنوع، اندازه های دو نفره و یک نفره … می باشند که دارای قیمت های مختلفی نیز می باشند.

بهترین متریال تشک های مسافرتی

بهترین متریال تشک های مسافرتی

تشک های مهمان تولید شده در شرکت های ایران به خصوص در شرکت های کلان شهر ها همچون تهران و مشهد و … از بهترین متریال ها برای تولید تشک ها استفاده می کنند.

استفاده از الیافی که ضد حساسیت و ضد آلرژی باشد می تواند بهترین ویژگی یک تشک مهمان باشد زیرا امکان استفاده همه افراد را فراهم می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *