صادرات روتختی کتان نخ دونفره به عراق

روتختی کتان نخ را در سایز های مختلف می توانید با بهترین قیمت و با کیفیت ترین درجه از مرکز فروش انواع ملزومات خواب پاندا تهیه کنید.

پارچه کتان یکی از قدیمی ترین ترین جنس الیافی می باشد که در صنعت تولید روتختی و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد؛ پارچه های کتان نخ با توجه و طبیعی بودن الیاف و میزان کیفیت بالایی که دارند توانسته بسیار شناخته شده و رضایتمند باشند.

روتختی های کتان نخ از دوام بسیار بالایی برخودار هستند و به هنگام شستشو مداوم دچار مشکل و فرسودگی سریع نمی شوند همچنین با توجه به طبیعی بودن الیاف برای تمامی گروه های سنی بدون هیچ گونه ممانعت و ایجاد حساسیت مناسب و قابل استفاده می باشد.

روتختی های کتان نخ دونفره باکیفیت

روتختی های کتان نخ دونفره باکیفیت

روتختی های کتان نخ در سایز های مختلف دونفره و یک نفره و همچنین مناسب برای نوجوانان و بچگانه تولید می شوند.

روتختی های کتان نخ از جمله روتختی های با دوام می باشد که انتخاب بسیار از زوجین می باشد زیرا از مزایای بسیار برخودار می باشد و با توجه به طراحی های زیبایی که امروزه بر روی این روتختی ها انجام می شود باعث محبوبیت دوچندان این روتختی ها در بین افراد راغب روتختی های کتان نخ شده است.

بازار فروش روتختی های کتان نخ

بازار فروش روتختی های کتان نخ

با پیشرفت تکنولوژی چاپ طرح بر روی پارچه های مختلف روتختی های کتان نخ هم که جز یکی از قدیمی ترین مدل های روتختی در بازار روتختی دچار تفاوت عظمیمی در ظاهر شد ، این روتختی ها با توجه به جنس بسیار خوب و با دوامی که داشته اند همیشه محبوب بودند اما با چاپ تصاویر بسیار شیک و ترند بر این روتختی ها بازار فروششان بیش از گذشته گرم و در جایگاه بالا قرار گرفته است.

صادرات روتختی های کتان نخ به عراق

صادرات روتختی های کتان نخ به عراق

روتختی های کتان نخ پیشینه ای قدیمی در زمینه صادرات دارند و همیشه حاشیه سود آوردی بالایی را به دنبال داشته اند.

روتختی های کتان نخ کاملا در بین بازارگانان خارجی جا افتاده و کیفیت های خود را اثبات کرده اند و از این جهت به عنوان یک نمونه روتختی موفق در زمینه صادرات شناخته هستند.

صادرات این روتختی ها به کشور های همسایه از جمله عراق، افغانستان  و… انجام می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *