صادرات تشک مسافرتی دو نفره از کارخانه اصفهان

تشک مسافرتی دو نفره در کارخانه اصفهان با بهره­گیری از به روز­ترین و مجهزترین دستگاه ها در تولید انواع مرغوب کالای خواب، تولید می­شود.

کارخانه اصفهان جز شرکت های رقابت کننده در ایران محسوب می­شود و محصولات متنوعی از تشک مسافرتی دو نفره و یک نفره در اندازه و حجم متفاوت و با الیاف بسیار مرغوب تولید میکند.

ویژگی های تشک مسافرتی دو نفره

ویژگی های تشک مسافرتی دو نفره

تشک های دو نفره از الیاف های متنوعی تولید میشود مانند پنبه، پشم شیشه، اسفنج و… که هر کدام از این الیاف ها ویژگی های منحصر به خود را داراست، برای مثال تشک پنبه ای دو نفره از کیفیت بالایی برخوردار است و برای جلوگیری از کمر درد گزینه مناسبی است.

از طرفی وزن تشک ها بسته به یک نفره یا دو نفره بودن آن ها متفاوت است تشک های یک نفره در وزن استاندارد تا دو کلیو گرم است و تشک های دونفره با توجه به حجم و ظرفیت خود وزنی بالای چهار کیلوگرم دارند.

صادرات تشک مسافرتی دو نفره به چه شکل است؟

صادرات تشک مسافرتی دو نفره به چه شکل است؟

به موازات کیفیت بالای تشک مسافرتی دو نفره قیمت مناسب این تشک ها باعث شده است که در سطح بسیار گسترده ای مورد استقبال قرار بگیرد.

از طرفی طرح های متنوع و ایده پردازی های متناسب با نیاز مصرف کننده از جمله طرح زیپ دار این تشک ها که فرایند شستشو را راحت تر میکند بسیار مورد استقبال خریدارن قرار داده است و تمامی فاکتورهای مهم برای ورود این محصولات به بازار جهانی و عرصه صادرات را داراست.

علت اصلی صادرات به خارج از ایران

علت اصلی صادرات به خارج از ایران

تشک های دو نفره تولید شده در کارخانه اصفهان علاوه بر اینکه در سراسر ایران خریداران خاص خود را داراست به دلیل دارا بودن ویژگی ها و استانداردهای مقبول جهانی بسیار مورد توجه تاجران برون مرزی نیز قرار گرفته است.

از طرفی کیفیت بالا و این قیمت مناسب ترغیب کننده تاجران و خریداران بسیاری است که متعاقبا سودآوری قابل قبولی نیز خواهد داشت و یکی از اصلی ترین دلایل برای تدوام همکاری است بنابراین در صورت تمایل به همکاری و بهرمندی از سود میتوانید برای خرید عمده با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *