صادرات تشک دو نفره ارزان قیمت سفری

تشک دو نفره ارزان قیمت در انواع برند ها در بازار فروش تشک موجود می باشد که با توجه به افزایش کیفیت تشک ها، قیمت آنها نیز افزایش می یابد.

تشک، دارای یک لایه نرم از جنس پشم یا پنبه است و برخی از آنها نیز دارای فنر می باشند که بر روی زمین و یا تخت خواب ها برای آسودگی خواب افراد جای می گیرد، به گونه ای که تمام بدن افراد را در بر می گیرد.

تولید کنندگان تشک امروزه از دانش بهترین متخصصان بهره می گیرند که تشکی استاندارد را تولید کنند تا علاوه بر این که مانع گرفتگی های عضلانی در هنگام خواب شوند، بر طرف کننده گرفتگی های بدن نیز باشند.

تشک دو نفره ارزان قیمت رویال اصل

تشک دو نفره ارزان قیمت رویال اصل

تشک رویال با بیش از ۲۲ سال تجربه کاری و تولید کالای خواب با کیفیت با استفاده از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا در حال تولید تشک های طبی  و طبی فنری  می باشد.

تشک های رویال در اندازه های یک نفره و دو نفره تولید می شوند که مناسب هر نوع تخت خوابی می باشند و از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشند.

انواع فنر های تشک های تخت خواب

انواع فنر های تشک های تخت خواب

فنر ها به دو دسته منفصل و متصل طراحی می شوند. در تشک فنر منفصل، بونل های فنر به صورت جدا گانه و داخل پاکت های اسپانباند طراحی شده و کنار هم چیده شده اند.

فنر های متصل به دو دسته بونل ۸ سانتی متری و ۵ سانتی متری تفکیک می شوند و بونل ها به صورت به هم پیوسته داخل فریم طراحی شده اند.

نحوه قیمت گذاری تشک ها چگونه می باشد؟

نحوه قیمت گذاری تشک ها چگونه می باشد؟

هر شرکت تولید کننده ای بر اساس عواملی بر روی محصولات خود قیمت می گذارد که برخی از عوامل تعیین کننده در همه شرکت ها یکسان می باشد.

تشک ها بسته به نوع فنر که ممکن است منفصل باشد و یا متصل باشد، نوع و تراکم ابر مورد استفاده و ریباند، مدت ضمانت و نوع پارچه و … قیمت گذاری می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *