صادرات تشک مسافرتی ارزان یکنفره

صادرات تشک مسافرتی ارزان به کشورهای دیگر از جمله پاکستان و عراق و… دلیلی بر کیفیت بسیار مطلوب و قیمت مناسب این کالاهاست.

در تولید کالاهای خواب باید موازین و ویژگی های بسیار خاصی را در نظر گرفت و با استفاده از بهترین متریال روز دنیا و بهره گیری از نیروهایی متخصص دست به تولید شد زیرا کالاهای خواب در طول شبانه روز بسیار مورد استفاده قرار میگیرند و لحظاتی را که احتیاج به آرامش داریم را شامل میشود و لذا در تولید این تشک ها سعی شده از الیافی بسیار نرم و لطیف و سازگار با انواع پوست استفاده شود تا ضمن راحتی آرامش خاص خود را نیز القا کند.

تشک های مسافرتی یک نفره به چه شکل هستند؟

تشک های مسافرتی یک نفره به چه شکل هستند؟

تشک ها در ابعاد و سایز های مختلفی تولید میشوند و شما با توجه به نوع نیاز خود میتوانید از آنها ثبت سفارش داشته باشید.

تشک های یک نفره سفری در ابعاد ۹۰*۱۹۰ و یا ۸۰*۱۸۰تولید میشوند و لذا به نسبت تشک های دونفره شستشوی راحتر و جایگیری مناسبتری دارند.

تشک های یک نفره از الیاف بسیار مرغوب تولید میشوند و به جای پنبه که الیافی سنگین است از اسفنج در تولید آنها استفاده میشود تا سبکی و ضد حساسیت بودن را داشته باشد.

کیفیت تشک های سفری یک نفره

کیفیت تشک های سفری یک نفره

در تولید تشک های یک نفره ما تنوع بسیاری را شاهد هستیم و مبینیم که در برخی از آنها از لایه آکاردئون استفاده شده است و یا برخی از آنها از پلی استر، مخمل و… تولید میشوند و هر کدام از این الیاف ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.

این تشک ها قابل شستشو هستند و به راحتی میتوانید بوسیله دست و یا لباسشویی آنها را شستشو دهید و بعد از شستشو نیز به دلیل ثبات رنگ و سایز نگرانی وارفتگی و آبرفت را نخواهید داشت.

صادرات تشک مسافرتی ارزان به چه شکل است؟

صادرات تشک مسافرتی ارزان به چه شکل است؟

در صادرات تشک مسافرتی علل و عوامل بسیاری دخیل هستند. به طور کل یک کالا زمانی موفق به فروش گسترده میشود که بتواند یک سری اصول و پارامترهای لازم را رعایت کند تا به شناخته شدن و فروش بالا دست پیدا کند.

تشک های مسافرتی ضمن داشتن ویژگی هایی چون تنوع بسیار  بالا در طرح و رنگ از جمله تشک های یکنفره، دونفره، کودک و تنوع طرح گلدار، ساده، فانتزی، عروسکی و… برای همه سلایق ایجاد پوشش کرده است. از طرفی کیفیت بالای این محصول و استفاده از بهترین و مرغوب ترین الیافی ها باعث شده است تا رضایتمندی بسیاری از خریداران را در همان فروش اولیه خود کسب کند.

یکی دیگر از دلایل فروش بالای این محصول قیمت ارزان و مناسب این کالاست. دلیل این کیفیت بالا و قیمت پایین فروش عمده و مستقیم از تولیدی است که باعث شده است دست واسطه ها و افزایش قیمت بی مورد آنها کوتاه شود و شما یک کالا با قیمت واقعی خود را خریداری نمایید و شما شاهد صادرات تشک مسافرتی به صورت انبوه باشید.

لذا با این اوصاف شما نیز برای سفارش و خرید این تشک های ارزان و با کیفیت مسافرتی میتوانید با همکاران و مشاوران ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *