صادرات روتختی ساده ارزان ساتینت دو نفره به عراق

روتختی ساده ارزان ، شامل روتختی های ساتینت، کتان، پلی استر و … می باشد که توسط شرکت های مختلف تولیدی، دوخته می شوند. شرکت پاندا به عنوان یکی شرکت موفق و معتبر در زمینه ی تولید انواع روتختی ها حضور دارد. ساتینت سطحی صاف و براقی دارد که باعث زیبایی و جلوه ی زوتختی می شود. روتختی های ساتینت دو نفره در سرویس های چند تکه که شامل ملحفه ی روتختی ، رو تشکی ، کوسن ، روبالشی می باشد.

صادرات به عنوان یک امر ضروری برای کسب سودآوری، شرکت پاندا فعالانه در عرصه صادرات روتختی های دو نفره حضور دارد و روتختی ساده ارزان، شامل روتختی های ساتینت دو نفره نیز می باشد را به کشورهای مختلفی از جمله عراق صادر می کند.

خرید حضوری و اینترنتی روتختی ساده ارزان

خرید حضوری و اینترنتی روتختی ساده ارزان

برای خرید روتختی های ساده و ارزان دو روش وجود دارد. ۱. حضوری : با مراجعه ی حضوری به یکی از نمایندگی های شرکت پاندا در شهرهای مختلفی از جمله، تهران، مشهد، اصفهان و… خرید و یا سفارش عمده امکان پذیر می باشد. ۲. اینترنتی: به یقین امروزه با گسترش فعالیت های اینترنتی، فروش آنلاین از این شرکت مهیا شده است. راحت ترین روش جهت سفارش عمده، خرید آنلاین می باشد.

معرفی روتختی های جدید سه بعدی

معرفی روتختی های جدید سه بعدی

روتختی های سه بعدی از جدیدترین مدل های تولیدی شرکت پاندا می باشد. این نوع مدل روتختی توسط دستگاه های پیشرفته طرح های زیبا و زنده بر روی پارچه چاپ می شود. طرح این روتختی ها با داشتن تنوع، انتخاب را برای داشتن اتاقی زیبا فراهم می کند.

روتختی های عروس اسپرت

روتختی های عروس اسپرت

انتخاب روتختی های اسپرت، برای نوعروسانی مناسب می باشد که طرح های ساده و جذاب را می پسندند. این نوع روتختی ها در نمونه های رنفورس، سه بعدی، ساتینت، کتان و… می باشد. روتختی های اسپرت با تنوع مدل و رنگ، در شرکت پاندا تولید و به مشتریان عرضه می گردد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *