صادرات روتختی تشک ارزان دونفره به عراق

روتختی تشک ارزان ، یکی از مؤلفه های مهم در خرید روتختی به شمار می رود. روتختی های متنوع در مدل و رنگ های زیبا توسط شرکت پاندا به مشتریان ارائه می شود. روتختی های تشک دونفره دارای سرویس ۶ الی ۱۰ تکه می باشد و شامل روبالشی، لحاف روتختی، رو کوسنی ، رو تشکی می باشد.

روتختی های ارزان تولید شده توسط شرکت پاندا به عنوان نمونه پلی استر، سه بعدی، کتان و… هستند که با استقبال زیاد مشتریان رو به رو می باشد. شرکت پاندا علاوه بر تولید انواع روتختی و عرضه در داخل کشور، در زمینه ی صادرات نیز موفق عمل کرده است. روتختی تشک ارزان از جمله  روتختی های دونفره را به صورت عمده به کشورهای مختلفی از جمله عراق در بسته بندی های مناسب و سرویس چند تکه صادر می کند.

تولید روتختی تشک ارزان پلی استر

تولید روتختی تشک ارزان پلی استر

اگر به دنبال روتختی های ارزان و با کیفیت می گردید، روتختی های پلی استر گزینه ی خوبی برای خرید می باشد. این روتختی ها دارای سطحی صاف و نرم و لطیف می باشد و الیاف مصنوعی به شمار می رود. روتختی های پلی استر از پرفروش ترین روتختی های تولیدی به شمار می رود.

روتختی های سه بعدی یک نفره

روتختی های سه بعدی یک نفره

روتختی های سه بعدی یک نفره مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته است و دارای طرح های متنوعی در قالب دخترانه، پسرانه و اسپرت می باشد. روتختی های سه بعدی با داشتن طرح های زنده و سه بعدی، فضای جذابی را برای اتاق فراهم می کند.

روتختی های دونفره جنس کتان

روتختی های دونفره جنس کتان

روتختی های کتان دارای تنوع زیادی در مدل از جمله چهل تکه می باشد. این نوع روتختی ها از الیاف طبیعی است و هوا را به خوبی از خود عبور میدهد. استفاده از این نوع روتختی ها در تابستان و زمستان مناسب است. روتختی های دو نفره کتان مورد پسند نوعروسانی می باشد که طرفدار روتختی های ساده و شیک هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *