صادرات تشک مسافرتی ارزان آکاردئونی

تشک مسافرتی ارزان فرصتی عالی برای خرید ارزان تر و صادر کردن به کشور های همسایه به شمار میرود.

یا میتوان از طریق خرید تشک های مسافرتی ارزان و پخش آن در بازار داخلی سود مناسبی به دست آورد.

همچنین این تشک ها به دلیل داشتن رویه اکاردئونی درمقابل فرسایش و خرابی مقاوم بوده  با گذر زمان کیفیت مرغوب این تشک ها از دست نمی رود و این امکان را به خریدار میدهد تا بتواند با دست یا ماشین لباسشویی به بهداشت این تشک ها بپردازد.

این تشک های مسافرتی ارزان به دلیل مرغوب بودن جنس خود در کشور های همسایه نیز شناخته شده هستند وبازار خوبی را برای خود اختصاص داده اند.

صادرات ارزانترین تشک به اربیل عراق

صادرات ارزانترین تشک به اربیل عراق

ارزانترین تشک،تشک مسافرتی ارزان است که در شرکت پاندا تولید می شود برای صادرات به تاجرانی که در خط اربیل عراق فعالیت می کنند پیشنهاد می شود که این نوع تشک ها اغلب به صورت بدون زیپ تولید می شوند.

اگر خواهان تشک های مرغوب و باکیفیت هستید به شما تشک های مسافرتی ارزان را پیشنهاد می کنیم که داخل آن ها لایه های آکاردئونی مورد استفاده قرار گرفته است.

این لایه به دلیل مرغوبیت و درجه یک بودن از خرابی این تشک ها در طول زمان استفاده یا هنگام شست و شو و رطوبت گیری مقاوم بوده و  باعث افزایش اعتبار تاجران عراقی نیز میشود.

ویژگی ها مهم برای صادرات تشک مسافرتی ارزان

ویژگی ها مهم برای صادرات تشک مسافرتی ارزان

از ارزانترین تشک مسافرتی که برای پخش عمده در بازار ارائه می شود تشک های بدون زیپ با وزن دو کیلوگرم بوده که در شرکت پاندا قابل عرضه هستند. همچنین این تشک ها وزنی بین ۲ تا ۴ کیلوگرم را دارا هستند.

این تشک ها در دو صورت تک نفره و دو نفره عرضه میشوند که ابعاد تک نفره به صورت ۱۸۰*۸۰ و دو نفره به صورت ۲۰۰*۹۰ تهیه و عرضه میشود.

از دیگر پارامترهای بعدی که می تواند در قیمت این نوع تشک ها موثر باشد، جنس پارچه، وزن و جنس الیاف داخلی آن می باشد.

سایت پخش انواع تشک مسافرتی

سایت پخش انواع تشک مسافرتی

تشک های مسافرتی ارزان با روش های مختلفی برای پخش عمده در بازار و عرصه صادرات ارائه می شود که یکی از مدرن ترین و کاربردی ترین آن ها مربوط به سایت بوده که می تواند محدودیت های مکانی را از میان ببرد و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه رفت و آمد شود.

از روش ها و فرصت های ایجاد شده به بهترین شکل برای خرید عمده انواع تشک های مسافرتی می توانید استفاده نمایید که کارشناسان شرکت آمادگی لازم برای همکاری با شما را در هر زمان دارند.

درجهت خرید عمده و ثبت سفارش میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *