صادرات سرویس روتختی ارزان سه بعدی به عراق

روتختی ارزان سه بعدی در سایز های یک نفره و دونفره و سایز های نوجوان، بچگانه و…در دست تولید قرار دارند.

سرویس روتختی های ارزان قیمت در نمونه کار های پلی استر  و سه بعدی، پیگمنت و… نه تنها در بازار داخلی  بلکه در حوزه صادرات هم بسیار حاشیه ی پر سود دارند و مورد توجه بسیار از خریدارن روتختی قرار دارند.

روتختی های سه بعدی با توجه به چاپ دییجیتالی که بر روی آن ها انجام می شود بسیار زیبا تر و مجذوب کننده تر می باشند و توجه بازرگانان خارجی را بیشتر به خود جلب می کنند، علاوه بر ظاهر زیبا و طرح های بسیار شیک و فوق العاده ای که روتختی های سه بعدی دارند قیمت بسیار مناسب آن ها هم در فروش بیشتر و موفق آن ها در بازار داخلی و خارجی بسیار تاثیر گذار بوده است.

فروش روتختی های دخترانه سه بعدی

فروش روتختی های دخترانه سه بعدی

بازار فروش روتختی های سه بعدی در مدل های یک نفره دخترانه در جایگاه خوبی قرار دارد.

روتختی های دخترانه سه بعدی در انواع رنگ های شاد و به تازگی رنگ های  نود در حال تولید و عرضه می باشند، این روتختی ها با توجه به طرح های مختلف از جمله ترند های روز ، فانتزی و مینیمال طراحی می شود به گونه ای که بتوانند تمامی سلایق را در بر بگیرند.

صادرات روتختی های سه بعدی به عراق

صادرات روتختی های سه بعدی به عراق

صادرات روتختی های سه بعدی به کشور عراق ار حاشیه سود آوری بالایی برای بازرگانان ایرانی برخودار می باشد، با توجه به این موضوع که ایران در همسایگی عراق قرار دارد و همچنیی ارتباط زمینی بین این دوکشور می تواند بسیاری از هزینه های صادرات و جابه جایی کالا را کم کند، علاوه بر این موضوع بسیاری از مسائل دیگر هم در کنار هم زمینه ساز یک تجارت موفق را رافراهم ساخته اند.

معرفی سرویس روتختی های دونفره سه بعدی

معرفی سرویس روتختی های دونفره سه بعدی

سرویس روتختی های سه بعدی با توجه به برند ی که درند در تعدا مختلف تولید می شوند.

روتختی ها سه بعدی حتی با توجه به جنس هم می توانند در سرویس های متفاوت به بازار فروش عرضه می شوند که می تواند تعداد تکه ها این سرویس ها ۶،۵،۸ و… هم باشد.

اگر می خواهید از میزان تکه های سرویس های خریداری خود آگاهی کامل داشته باشید حتما با رجوع به سایت های اینترنتی اطلاعات کامل درباره کالا مد نظر را دریافت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *