صادرات پتو ارزان عمده شرکت باران

پتو ارزان عمده محصول شرکت های  ایرانی است که علاوه بر فروش در ایران در بازارهای خارجی نیز مشتریان زیادی به خود جلب کرده است.

یکی از این شرکت های ایرانی که در زمینه تولید پتو ارزان فعالیت دارد شرکت باران است.

با توجه به اینکه نوآوری و تنوع از اصول اساسی شرکت باران است محصولات متنوع و نویی از این شرکت به بازار عرضه شده است.

تولیدات شرکت باران در زمینه پتو مسافرتی، تشک، بالش و پتوهای راشل بوده است.

شرکت باران درسال ۱۳۸۸ برای اولین بار تولید رو فرشی کشدار را در ایران  آغاز کرد و توانست در طرح و رنگ های متفاوت متناسب با سلیقه مشتریان تولید کند و ضمن تولید این محصول در داخل با صادرات آن به کشورهای دیگر توانست از بهترین تولید کنندگان محصولات غیر نفتی در ایران باشد.

ارزان ترین قیمت پتو مسافرتی چهارخانه شرکت باران

ارزان ترین قیمت پتو مسافرتی چهارخانه شرکت باران

در موقع خرید پتو مسافرتی هر خریدار به دنبال ارزان ترین قیمت پتو مسافرتی چهارخانه هست.

ارزان ترین قیمت را نباید به این معنی تلقی کرد که بی کیفیت ترین محصول خریداری شده است بلکه بهتر است اینگونه تلقی کنیم که همه درهنگام خرید به دنبال خریدن پتو ارزان با کیفیت و قیمت مناسب هستند به عبارت بهتر یعنی در بین کیفیت های یکسان به دنبال قیمت پایین تر باشیم.

بسته بندی پتوهای مسافرتی چهارخانه ارزان به شکل چهل تایی می باشد.

پتو ارزان عمده محصول شرکت باران است که معمولا به شکل تک نفره تولید می شوند و جنسش از پلی استر است که قابلیت ضد الکتریستگی را دارد و طول این پتو در اندازه ۲۱۰ سانتی متر می باشد و قابلیت شست و شو را نیز دارند .

پتو ارزان مروارید، پتو ارزان ابتین، پتو ارزان تیبا از جمله پتوهای مسافرتی چهارخانه ارزان هستند که در بازار به فروش می رسند.

صادرات پتو ارزان به کشورهای همسایه

صادرات پتو ارزان به کشورهای همسایه

در عصر رقابت تجاری، جایی که رشد اقتصادی یک کار دلهره اور است بازار صادرات کالای خواب به تولید کنندگان و عرضه کنندگان این محصولات کمک می کند تا محصولات خود را در سطح بین الملی عرضه کنند.

شناخته شدن در بازار جهانی سبب می شود که تولید کنندگان وعرضه کنندگان داخلی نیز بین یکدیگر  به رقابت زیادی برای ارائه محصول با کیفیت بپردازند  و این به نفع خریداران ومشتریان خواهد بود .

یکی از کشورهایی که مقصد صادراتی بسیاری از کالاهای ایرانی محسوب می شود کشور عراق است ،زیرا که هم نزدیک ترین همسایه به ایران است و ارسال محصولات از طریق مرز زمینی و خشکی انجام می گیرد و این مزیت تجارت بین الملل را دوچندان می کند و هم اینکه کشور عراق بعد از اینکه سالیان طولان با امریکا و داعش درحال جنگ بود از لحاظ رشد صنعتی و خدماتی  دچار مشکلات زیادی شده است و واردات محصولات متنوع آن کشور گسترش یافته است و هدف مناسب برای کشورهای صادر کننده می باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *