بازار پخش انواع روتختی یکنفره سه بعدی در تهران

بازار روتختی در تهران انواع مختلفی از روتختی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.  یکی از انواع روتختی شامل روتختی یک نفره سه بعدی می باشد. این روتختی توسط شرکت پاندا در تنوع و رنگ های زیبا تولید می شود. روتختی های سه بعدی توسط دستگاه های بروز و پیشرفته روی پارچه چاپ می شود و تصاویر عمیق و زنده ای را به وجود می آورد.

روتختی های سه بعدی یک نفره در مدل های دخترانه، پسرانه، اسپرت دوخته می شوند و امروزه به عنوان جدیدترین و پرطرفدارترین روتختی های تولیدی محسوب می شود. این نوع روتختی ها به صورت سرویس و شامل ۶ الی ۱۰ تکه ی رو تشکی ، لحاف روتختی، روبالشی در بازار روتختی در تهران به مشتریان ارائه می شود.

خرید روتختی ارزان یک نفره 

خرید روتختی ارزان یک نفره

خرید روتختی های تولیدی از شرکت پاندا برای مشتریان مقرون به صرفه است. چرا که به طور مستقیم و بدون واسطه انجام می شود اما به طور کلی روتختی هایی که از جنس نخی و پلی استر هستند از قیمت ارزان تری برخوردار هستند. این نوع روتختی ها با مرغوبیت بالا و تنوع زیاد در حال تولید و عرضه می باشد.

روتختی سه بعدی ترک

روتختی سه بعدی ترک

یکی از بروز ترین و پرفروش ترین روتختی ها، روتختی سه بعدی می باشد و بخشی از این روتختی ها توسط شرکت های ترکیه تامین میگردد. امروزه روتختی های ترک از محبوبیت بالایی نزد مشتریان دارد. یکی از بهترین و باکیفیت ترین برند ، تاچ ترکیه می باشد و برای خریداری از این برند از طریق شرکت پاندا میتوانید اقدام کنید.

قیمت بازار روتختی در تهران

قیمت بازار روتختی در تهران

قیمت روتختی به عوامل مختلفی از جمله : سایز و ابعاد روتختی ، جنس ، برند و یا شرکت تولیدکننده، نوع دوخت، بستگی دارد. اما آنچه در نهایت برای مشتری حائز اهمیت است این است که هزینه ی اضافی را در بر نداشته باشد. شرکت پاندا بدون واسطه و مستقیم انواع روتختی را به قیمت درب کارخانه به صورت عمده به مشتریان عرضه می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *