شرکت پخش از کارخانه پتو مینک اصفهان

کارخانه پتو مینک بهترین تولیدات را در زمینه پتوهای سبک و گرمابخش دارد.

این کارخانه با استفاده از الیاف بسیار مرغوب در جهت تولید پتوهای کم وزن و کم حجم دست به تولید زده است و برای آن دسته از مصرف کنندگانی که پتوهای پر تراکم را نمیپسندند بسیار عالی است. در مورد کیفیت این پتوها باید حتما جز سفارشات شما قرار بگیرند تا از میزان کیفیت بالای آن از نزدیک لذت ببرید. سفارشات این پتو بعد از اولین خرید شما قطعا تداوم پیدا خواهد کرد، زیرا شما یک پتوی با کیفیت بالا، تنوع بی نظیر و قیمت مناسب را خریداری میکنید.

کیفیت پتوهای مینک به چه شکل است؟

کیفیت پتوهای مینک به چه شکل است؟

پتوهای مینک در تولید، مرحله پیشرفته تر پتوهای نمدی است. با این تفاوت که طی فرایند خاصی به حرارت نزدیک میشوند و باعث میشود که سطح بدون پرز و هموار و یک نواختی داشته باشند و لذا بسیار نرم و لطیف و گرمابخش هستند.

این پتوها الیاف بسیار مقاومی نیز دارند و در برابر کشش و ساییدگی نیز مقاومت خود را حفظ میکنند. همچنین برای شستشو نیز راحت خواهید بود، زیرا با دست و بوسیله لباسشویی نیز امکان شستشو دارد و بعد از آبکشی تغییر رنگ و سایز در آن دیده نمیشود؛ لذا با خرید این پتوها شما میتوانید یک خرید کاملا با کیفیت را داشته باشید.

انواع پتو مینک به چه شکل است؟

انواع پتو مینک به چه شکل است؟

پتوهای مینک در ابعاد مختلف به صورت یک نفره و دونفره تولید دارد و مصارف گوناگونی مثل بیمارستان ها، هتل ها، اردوگاه ها و… دارند و به دلیل گرمابخشی مناسب برای همه فصول سال مناسب هستند.

تنوع این پتوها در طرح به صورت گلدار، ساده، ببری و… است و علاوه بر این تنوع رنگ نیز در آنها ایجاد شده تا متناسب با سلیقه انتخابی مناسب داشته باشید.

برای خرید از کارخانه پتو مینک چگونه اقدام کنیم؟

برای خرید از کارخانه پتو مینک چگونه اقدام کنیم؟

برای خرید از کارخانه پتو مینک به صورت آنلاین و اینترنتی اقدام نمایید و در این زمینه شما میتوانید با مراجعه به سایت این شرکت و بهره مندی از تنوع بی نظیر محصولات این کارخانه خریدی بسیار مناسب و در خور را داشته باشید.

این پتوها به دلیل مصارف گوناگونی که دارند بسیار پر سفارش هستند و لذا برای خرید آنها باید سرعت عمل بالایی داشته باشید تا بتوانید با ثبت سفارش زود هنگام تحویل کالای خوش موقعی را داشته باشید؛ لذا برای خرید از کارخانه پتو مینک شما میتوانید با همکاران و مشاوران ما در واحد فروش در ارتباط باشید و نسبت به خرید عمده این محصول اقدام نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *