قیمت روز پتو عمده گل برجسته لاله

قیمت روز پتو عمده گل برجسته لاله  بسیار پایین و مناسب است و هر خریدار عمده ای به خوبی می داند که این فرصت کم پیش می آید که بتوان محصولی با کیفیت و قیمت عمده مناسب و ایده ال را در بازار پیداکرد.

خرید پتو عمده گل برجسته تولیدی شرکت لاله فرصت خوبی برای تجارت عمده این محصول فراهم آورده است.این محصول نمونه یک کالای با کیفیت با قیمت مناسب است .

امروزه تولید پتو ، با ایده های متنوعی همراه شده و توانسته جایگاه ویژه ای برای خود در بازار ملزومات خواب ایجاد کند.

پتو های برند لاله دارای چه خصوصیاتی هستند؟

پتو های برند لاله دارای چه خصوصیاتی هستند؟

انتخاب پتوی نرم و مناسب با برند معروف یکی از مواردی است که خریداران عمده به آن دقت می‌کنند. یکی از بهترین تولیدی های پتو در ایران، برند لاله می باشد که مهمترین ویژگی های محصولات تولید شده در این شرکت عبارتند از:

استفاده از الیاف اکریلیک د رتولید پتو

چاپ پتو با بهترین نوع رنگها

غیرقابل شکاف شدن که بر طول عمر پتو تاثیر می گذارد.

شستشوی راحت با دست و ماشین

دوام بو طول عمر بالا

نگهدارنده گرمای بدن

ضد حساسیت

رعایت این موارد بر قیمت روز پتو عمده تاثیر می گذارد.

خرید عمده پتو یک نفره و دو نفره لاله به صورت اینترنتی

خرید عمده پتو یک نفره و دو نفره لاله به صورت اینترنتی

امروزه، روش آسانی ابداع شده تا بدون واسطه، بتوانید انواع مدل پتوی لاله را به صورت عمده سفارش دهید. شما هر روز می توانید از قیمت روز پتو عمده باخبر شوید و مدل های مختلف را درسایت این شرکت ببینید.

در شرکت لاله  از بروز ترین تجهیزات و مجرب ترین نیروها جهت تولید انواع پتو های با کیفیت در طرح ها و رنگ های متنوع استفاده شده است که این امر موجب خرید و فروش محصولات این شرکت شده است.

خرید پتو لاله گل برجسته طرح دار

خرید پتو لاله گل برجسته طرح دار

پتو لاله گل برجسته با طرح های متنوعی از قبیل پتو زنبق، پتو الوان و سوپر شقایق تولید می شودکه البته قیمت روز پتو عمده هرکدام از این مدل ها متفاوت است.

خرید عمده تمامی این موارد از طریق ارتباط مستقیم با کارخانه یا سایت این شرکت برای مشتریان، امکان پذیر است.

این پتوها در نمونه های ساده و گلدار و گل برجسته عرضه می شوند و هنگام عرضه، تمامی این موارد در کارتن های دوازده عددی بسته بندی می شوند. انتخاب این پتو به دلیل استانداردهایی که در زمان تولید آن رعایت شده می تواند زمینه های مناسبی برای صادرات پتو به بازارهای خارجی باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *