قیمت روز تشک برقی مارک بهتاب

قیمت روز تشک برقی با توجه به این که روز به روز بر کیفیت آنها افزوده می شود، بیشتر می شود و در اصل دارای قیمتی بسیار مناسب می باشند.

تشک های برقی تولید شده در کشور آلمان در ابعاد ۱۴۰*۱۵۰ سانتی متر تولید می شوند که به عنوان روتشکی و یا ملحفه بر روی تشک ها مورد استفاده قرار می گیرند و به تنفس راحت پوست بدن بسیار کمک می کند.

پس از یک روز سخت کاری بدن نیاز به ماساژ بسیار آرام و عالی ای دارد که با داشتن تشک های برقی می توان این نیاز را برای خود فراهم کرد و با زدن تشک ها به برق لرزش آرامی را دارند که باعث آرامش در افراد می شود.

تشک برقی آلمانی چه مشخصاتی دارد؟

تشک برقی آلمانی چه مشخصاتی دارد؟

تشک های برقی قابلیت تنظیم جداگانه گرما را دارد و دو کلید برای گرم کردن جداگانه هر نفر دارد که از چراغ نمایش عملکرد برخوردار می باشد.

تشک های برقی آلمانی دارای دفترچه راهنمای فارسی، انگلیسی و آلمانی می باشد که از کیفیت بسیار زیادی نیز برخوردار می باشد.

شرکت بیور تولید کننده تشک های برقی

شرکت بیور تولید کننده تشک های برقی

بیور یکی از شرکت هایی است که پیشروی تکنولوژی و رهبر بازار محصولات گرمازا، بیش از ۹۰ سال در تولید محصولات گرما زا تجربه اندوخته است.

محصولات گرمازا مانند تشک های برقی مجهز به سیستم ایمنی مخصوص BSS می باشد که این سیستم با کابل های گرمایی بسیار پیشرفته و فن آوری سنسور الکتریکی نهایت ایمنی را فراهم می آورد.

نحوه شستن و مراقبت از تشک های برقی

نحوه شستن و مراقبت از تشک های برقی

برای شست و شوی تشک های برقی ابتدا باید سیم های متصل به همراه کنترل دستی را از دستگاه جدا کرده و سپس تشک برقی را درون ماشین لباس شویی قرار داد.

برای شستن تشک های برقی با دست، باید آن را ۱۵ دقیقه در آب گرم خیس کرد و هیچ گاه نباید برای خشک کردن تشک های برقی دستگاه آن را روشن کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *