مرکز پخش روبالشتی پنبه دوزی نخی

روبالشتی پنبه دوزی دارای انواع مختلفی همچون روبالشتی پنبه دوزی مخمل، روبالشتی پنبه دوزی نخی و … می باشد که در هر جنس که باشند، بسیار مرغوب هستند.

روبالشی های نخی یکی از اصلی ترین و کاربردی ترین نمونه روبالشی ها می باشد که در تولید و دوخت آنها از جدید ترین طرح ها استفاده می شود و در صورت پنبه دوزی شدن روبالشتی ها بر فروش آنها افزوده می شود.

روبالشی ها را معمولا در جنس هایی تولید می کنند که رطوبت بدن و سر را به خود جذب می کند و مانع شوره سر می شوند. ضد حساسیت بودن روبالشی ها بسیار مهم می باشد زیرا برخی افراد به برخی از پارچه ها حساسیت دارند.

روبالشتی پنبه دوزی نخی جنس اعلا رنگ ثابت

روبالشتی پنبه دوزی نخی جنس اعلا رنگ ثابت

این نوع روبالشتی دارای رنگ بندی های متنوعی می باشند که در صورت شست و شوی آنها هیچ گونه رنگ دهی نخواهند داشت و ثابت هستند.

معمولا این نوع روبالشتی در ابعاد ۵۰*۷۰ سانتی متر تولید می شوند و دارای ۵۰۰ گرم وزن خالص می باشند.

ویژگی های یک روبالشتی باکیفیت

ویژگی های یک روبالشتی باکیفیت

روبالشتی هایی که از پارچه های مرغوب تولید شده اند که با گذشت زمان، کیفیت و کارایی خود را از دست نمی دهند دارای کیفیتی عالی می باشند و بسیار طرفدار دارند.

شکل اولیه و رنگ اولیه روبالشتی ها بسیار مهم می باشد، روبالشتی ای که با کیفیت باشد پس از مرور زمان شکل و رنگ اولیه خود را از دست نمی دهد.

مراکز تولید و پخش انواع روبالشتی ها

مراکز تولید و پخش انواع روبالشتی ها

انواع روبالشتی ها با انواع روش های تولید در تولیدی های مختلف سراسر کشور تولید می شوند و بر اساس عواملی قیمت گذاری می شوند.

پس از تولید، محصولات به بازار ارائه می شوند و در انواع مراکز و فروشگاه ها به فروش می رسند و برخی از آنها نیز به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان قرار می گیرند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *