مشاوره و سفارش

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

رو تختی چاپ دیجیتال

یکی از ابزارهای مدرن که امروزه در صنعت تولید کالای خواب، مورد استفاده قرار می گیرد مربوط به چاپ دیجیتال است که طرح های بسیار و متنوع و زیبایی را برای دوخت روتختی های تک نفره و دونفره انتخاب نموده ایم.

روتختی چاپ دیجیتال (۱)
روتختی مخمل

رو تختی مخمل

سرویس های روتختی مخمل با برندهای مطرح ایتالیایی وارد کشور می شوند که برای جهیزیه هم گزینه مناسبی خواهند بود. این نوع سرویس ها به صورت شش تکه، هشت تکه و دوازده تکه عرضه می شوند.

رو تختی عروس

سرویس های روتختی عروس با جنس پارچه های مرغوب شانل، مخمل، کریستال و … تولید و عرضه شده اند که هم نمونه های ایرانی و هم برندهای خارجی این محصول، آماده فروش عمده خواهد بود.

روتختی عروس
فرم مشاوره و سفارش
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

درباره ما :

شرکت تولیدی و بازرگانی پاندا، فعالیت های خود را در عرصه ملزومات خواب، از جمله در عرصه انواع روتختی پلی استر، روتختی چاپ دیجیتال، روتختی مخمل، روتختی عروس و … آغاز نموده است.

در تولیدات محصولات پاندا، نکته، <تنوع و کیفیت> مد نظر قرار داده شده است و به همین دلیل، مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات، انتخاب گردیده است. این واحد با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها، تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارائه خدمات سریع و کم هزینه، اقدام به جلب رضایت مشتریان نماید.

مدیر فروش مجموعه پاندا

مژده مرشدی