مرکز پخش انواع تشک مسافرتی کودک

تشک مسافرتی کودک یک تشک کاربردی، کم جا، شیک و قابل حمل می باشد و می توانید از آن در قالب هدیه برای دوستان و فامیل استفاده کنید.

ویژگی های تشک مسافرتی کودک

ویژگی های تشک مسافرتی کودک

تشک مسافرتی کودک مناسب برای استراحت کودک می باشند و دارای دو سایز متفاوت کوچک و بزرگ هستند که سایز کوچک برای کودکان تا یک سال مناسب می باشد و سایز بزرگ برای کودکان تا سه سال استفاده می شود. پارچه ای که برای تولید تشک مسافرتی کودک  استفاده می شود از نخ پنبه درجه یک و ضد حساسیت ترک می باشد و الیاف آن نیز از الیاف لایکو درجه یک و مخصوص کودک می باشد. ابعاد که معمولا برای سایز کوچک تشک استفاده می شود معمولا ۷۰*۵۰ سانتی متر می باشد و ابعادی که برای سایز بزرگ تشک استفاده می شود ۹۰*۶۰ سانتی متر می باشد. این تشکها می توانند زیپ دار باشند یا از طریق بند چسبی بهم وصل شوند و این به سلیقه شما بستگی دارد که کدام را انتخاب کنید. مدل دوخت این تشک ها هم می تواند از نوع اکسوسوری های موجود بازار باشد اعم از مدل تور،پوم پوم و…

مدل تشک های کودک و نوزاد

مدل تشک های کودک و نوزاد

تشک های کودک و نوزاد با تنوع زیادی در طرح و رنگ تولید می شود. طرح های کارتونی و عروسکی و رنگ های شاد تمایل کودک به رفتن به تخت خواب را بیشتر می کند. این طرح های متناسب با حال و هوای کودک تولید می شوند و حال و هوای جدیدی به اتاق کودک می دهند. تشک هایی که برای نوزادان تولید می شوند علاوه بر راحتی نوزاد امکان حمل نوزاد توسط مادر را هم با روش آسان تر امکان پذیر می کنند. معمولا نوزادان از این آگاهی برخوردار نیستند که خود را حفظ کنند از این رو در تولید این تشک ها یک مدل کلاهکی روی سر تشک قرار گرفته تا سر کودک در آن قرار گیرد و به این صورت از انحراف سر و گردن کودک نگهداری شود. علاوه بر آن، این تشک ها دارای مکان متفاوت برای دست و پای بچه هستند تا جلوی غلتیدن و جابه جا شدن کودک گرفته شود و حمل آن توسط کودک به راحتی صورت گیرد.

مرکز پخش انواع تشک مسافرتی کودک

مرکز پخش انواع تشک مسافرتی کودک

مرکز پخش انواع کالای خواب شرکت پاندا یکی از بهترین مراکز پخش می باشد که محصولات متنوعی از کالای خواب را برای سنین مختلف و سلیقه های مختلف در اختیار مصرف کنندگان قرارداده است. تشک مسافرتی کودک که کاربردی ترین کالای خواب برای کودکان می باشد توسط این مرکز فروش در اختیار خریداران قرار گرفته است. از آن جایی که نوزادان از بدو تولید هجده الی بیست ساعت از طول شبانه روز را در خواب می گذرانند و بیشترین رشد انها در خواب صورت می گیرد به همین دلیل راحتی و خواب کودکان هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. راحتی و آرامش کودک در سلامت اعصاب و روان او نیز موثر خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *