شرکت تولیدی پتو ارزان عمده گل برجسته نسیم

پتو ارزان عمده گل برجسته نسیم یکی از محصولات با کیفیت و ارزان قیمت تولیدی بزرگ نرمینه است. پتو نسیم در دو مدل یک نفره و دونفره طرح برجسته و ساده تولید می شود که این پتو تنوع بالایی هم در رنگ دارد و می تواند گزینه خوبی برای خرید عمده آن به صورت مستقیم از کارخانه و بدون واسطه ها، باشد. قیمت پتو ارزان عمده گل برجسته نسیم بسیار نسبت به کیفیت تولید این محصول مناسب است. شرکت نرمینه برای معرفی بهتر محصولات تولیدی خود، مشخصات همه محصولات خود را در سایت قرارداده است.

ویژگی های پتو ارزان گل برجسته نسیم

ویژگی های پتو ارزان گل برجسته نسیم

پتو های ارزان گل برجسته نسیم از الیاف مصنوعی پلی استر تولید می شوندقیمت آن ها پایین است البته از کیفیت خوبی برخوردار هستند و ضد حساسیت هستند، ابعاد این پتو. ها با شست وشوی مداوم تغییر نمی کند. پتو ارزان گل برجسته نسیم برای صادرات، انتخاب بسیاری از صادرکنندگان کشور است. پتو یک نفره نسیم در کارتن های ۱۴ تایی بسته بندی می شود، وزن هر پتو ۱۵۰۰ گرم است. قابلیت ارسال سفارشات عمده پتو به شهرهای مختلف هم پوئن مثبت دیگر این تولیدکننده است که موجب کاهش هزینه های جانبی خریداران پتو ارزان عمده گل برجسته نسیم می شود.

کارخانه تولید پتو ارزان عمده گل برجسته نسیم

کارخانه تولید پتو ارزان عمده گل برجسته نسیم

کارخانه تولید پتو نرمینه یکی از نساجی های همیشه فعال تولید پتو در میان برندهای مختلف بوده که با توجه و رعایت پارامترهای مهم و اصول فروش  توانسته سهم عظیمی از بازار را در اختیار بگیرد. معروف ترین محصولات این شرکت، پتو نرمین، پتو نگین، پتو نسیم و پتو سروین است که هر کدام، مشخصات متفاوتی از قبیل ضخامت، قیمت، و وزن با دیگری دارد.

قیمت عمده پتوی ارزان گل برجسته نسیم تولیدی نرمینه

قیمت عمده پتوی ارزان گل برجسته نسیم تولیدی نرمینه

با عرضه مستقیم پتوی تولیدی کمپانی نرمینه از خود کارخانه، قیمت های پتو نسبت به آنچه در بازار است پایین می آید اگرچه قیمت خرید تک با عمده همیشه متفاوت بوده اما با حذف واسطه گر این اختلاف قیمت بسیار فاحش تر می شود و سود خرید و فروش عمده محصول را بیشتر می کند. اگر پس از آشنایی با مدل های مختلف پتو نرمینه قصد خرید عمده پتو نسیم را دارید باید بگوییم انتخاب شما فوق العاده است همچنین بر اساس حجم سفارش شما، آفرهای اعمال شده بر خرید عمده محصول نیز برای خریداران متفاوت خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *