مرکز خرید روبالشی ارزان تترون در تهران

مرکز خرید روبالشی در تهران به دلیل تنوع بالای محصولات و کیفیت و قیمت مناسب آن ها توانسته خریداران زیادی را از سراسر کشور برای تولید جنس بازارهای خود به تهران بکشاند.

در گذشته روبالشتی بیشتر به منظور یک روکش برای بالش استفاده می شد اما امروزه نگاه مردم و تولیدکنندگان به روبالشتی تغییر کرده است.

خرید روبالشی ارزان و باکیفیت در بازار امروزی، از طریق تولیدی پاندا، برای تمامی مشتریان عمده، امکان پذیر است. این کمپانی  هم در تنوع و طرح های متفاوت محصولات خود و هم در کیفیت این محصولات روند خوبی را طی کرده است و نتیجه این امر افزایش تقاضای این محصولات شده است.

به چه دلیل قیمت روبالشی در مرکز خرید روبالشی در تهران ارزان تر از بازار است

به چه دلیل قیمت روبالشی در مرکز خرید روبالشی در تهران ارزان تر از بازار است

ارزان بودن روبالشی های موجود در مرکز خرید روبالشی در تهران دلایل مختلفی دارد مهم ترین آن ها مربوط عرضه محصول به خریداران عمده بدون وجود واسطه گرهاست که در نتیجه باعث اراعه قیمت های مناسب تر و مقرون به صرفه ای یرای مشتریان و خریدارن عمده این محصول می شود. مدل‌های مختلف روبالشتی قیمت متفاوتی دارند البته همه آن ها قیمت مناسبی دارند.خرید روبالشی ارزان در انواع مدل‌های مختلف از طریق مرکز خرید روبالشی در تهران ممکن است.

انواع روبالشتی های ارزان ‌قیمت جدید موجود در بازار

انواع روبالشتی های ارزان ‌قیمت جدید موجود در بازار

روبالشی تترون از گذشته تا کنون از پارچه تترون برای تولید روبالشتی استفاده می شد. این پارچه ویژگی های منحصر به فردی دارد برای مثال رنگ آن ثابت است و در اثر شست و شوی مدام تغییر رنگ نمی دهدو شست و شوی آن آسان است و در گذر زمان دچار پرز ریزی و نخ‌کشی نمی‌شوند و طول عمر زیادی دارد.

روبالشی کتان از الیاف طبیعی تولیدمی شود و قیمت مناسبی دارد. کاملاً ضد حساسیت بوده و جریان هوا را از خود عبور می‌دهند. این روبالشی‌ها نیز دارای مدل‌های ساده و طرح دار هستند.

روبالشی مخمل یکی دیگر از انواع روبالشی ارزن قیمت موجود در بازار هستند که شامل پورشه، پارامونت، شانل و… می شوند. هر مدل‌ها کیفیت و قیمت متفاوتی با دیگر مدل ها دارد.

فروش روبالشتی های ایرانی در بازارهای خارجی

فروش روبالشتی های ایرانی در بازارهای خارجی

روبالشی‌های ایرانی در بازارهای خارجی محبوبیت بالایی دارند و خریدارن زیادی برای آن ها وجود دارد. علت فروش بالای این روبالشی‌ها بازارهای خارجی کیفیت بسیار خوب و قیمت مناسب آن ها اس. صادرات این روبالشی ها به کشورهایی همچون عراق، ترکیه، ارمنستان، قزاقستان و پاکتان حاشه سود سرشاری برای صادرکنندگان خود فراهم کرده است. برای صادرات این محصول می‌توان انواع روبالش را از مرکز خرید روبالشی در تهران تهیه کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *