سایت خرید روتختی ارزان ژاکارد کریستال عروس

خرید روتختی ارزان قیمت از طریق بسیاری از سایت های آنلاین موجود و یک روش کاربردی برای خرید روتختی با قیمت ها مناسب و طرح و رنگ های متنوع می باشد.

روتختی های ژاکارد کریستال در انواع طرح ها و رنگ ها را می توانید از تولیدی های این محصول تهیه کنید؛ روتختی های ژاکارد از زیبایی خاصی برخوردار هستند و برای اتاق خواب زوجین و دختران بیشتر مورد استفاده و خریداری می شنود.

روتختی های ژاکارد کریستال عروس معمولا در رنگ های روشن تولید می شنوند و با توجه به سطح براقی که این پارچه روتختی دارد باعث زیبایی و مجذوبیت دو چندان فضای اتاق خواب می شود.

مشخصات روتختی های عروس ژاکارد کریستال

مشخصات روتختی های عروس ژاکارد کریستال

روتختی های ژاکارد معمولا به صورت ۱۰ تکه و ابعاد ۲۲۰*۲۴۰ تولید می شوند ؛ سرویس این روتختی شامل لحاف روتختی، روتشکی ساده و یا کشدار، ۴ عدد روبالشتی کریستال و ۴ عدد کوسن کریستال می شود.

قیمت عمده ارزان روتختی های ژاکارد کریستال عروس

قیمت عمده ارزان روتختی های ژاکارد کریستال عروس

برای خرید روتختی های ژاکارد کریستال با ارزان ترین قیمت بهتر است به طور مستقیم و بدون واسطه خرید خود را از تولیدی انجام دهید و در صورت دسترسی نداشتن راحت به مرکز تولید کننده بهتر است از روش کارآمد اینترنتی استفاده کنید و بدون اتلاف وقت و هزینه خرید خود را به اتمام برسانید.

سایت فروش انواع روتختی های ژاکارد کریستال

سایت فروش انواع روتختی های ژاکارد کریستال

یکی از سایت های فروش روتختی و دیگر ملزومات کالای خواب پاندا می باشد که در زمینه فروش عمده اینترنتی از اعتبار و تجربه فروانی برخوردار می باشد.جهت سفارش می توانید با پشتیبان های فروش این سایت ارتباط برقرار کنید و بعد از کسب اطلاعات سفارش خود را ثبت و انجام دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *