شرکت تولیدی تشک مهمان ارزان با فروش بی واسطه

تشک مهمان ارزان یکی از کالاهایی است که از گذشته تا به امروز در شکل‌ها و انواع مختلف تولید و عرضه می‌شود.

تشک‌های مهمان سبک بوده و بیشتر از الیاف مصنوعی تولید می‌شوند. تشک‌ها دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. برخی از آن‌ها مناسب تختخواب و برخی دیگر به‌عنوان تشک زمینی و مهمان مورداستفاده قرار می‌گیرند. تشک مهمان ارزان توسط تولیدی‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شود و بسیار پرفروش می‌باشد.

یکی از این تولیدی ها که نام ماندگاری در سطح بین الملل برای خود کسب کرده است شرکت پاندا می باشد.

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت تبدیل به قطب خرید عمده در خاورمیانه شده است.

ویژگی‌های تشک مهمان ارزان برای خرید عمده

ویژگی‌های تشک مهمان ارزان برای خرید عمده

تشک مهمان یکی از انواع پرفروش تشک محسوب می‌شود. از این تشک‌ها می‌توان به‌عنوان تشک مسافری نیز استفاده کرد. از ویژگی‌های تشک مهمان می‌توان به وزن سبک، حجم کم، جابه‌جایی آسان و طرح و رنگ متنوع اشاره کرد. تشک‌های مهمان در ابعاد یک‌نفره و دونفره و با الیاف مختلف تولید می‌شوند. از تشک‌های مهمان می‌توان در محیط‌های مختلفی مانند هتل، مسافرخانه، کوه و جنگل و منازل استفاده کرد.

این تشک ها به دلیل دارا بودن از الیاف مرغوب باعث جریان خوب هوا در داخل تشک میشوند که در بهداشت و ماندگاری تشک نکته حائز اهمیتی را ایفا میکند.

قیمت تشک مهمان برای صادرات و سودآوری مناسب

قیمت تشک مهمان برای صادرات و سودآوری مناسب

در تولید تشک مهمان از الیاف مختلفی مانند فوم، پشم‌شیشه، اسفنج و … استفاده می‌شود جنس رویه و پارچه این تشک‌ها نیز متفاوت است.

به همین دلیل نمی‌توان برای تشک‌های مهمان قیمت ثابتی در نظر گرفت.

میزان قیمت تشک مهمان بستگی به عوامی مختلفی همچون مارک و برند، نوع الیاف، جنس رویه و پارچه و ابعاد یا نوسانات قیمت این متریال دارد؛ اما معمولاً قیمت این تشک‌ها مناسب است و جزء تشک‌های ارزان‌قیمت محسوب می‌شود.

اگر تشک مهمان ارزان را از تولیدی‌ها خریداری نمایید؛ با خرید مستقیم و بی‌واسطه هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

راه های خرید انواع تشک مهمان ارزان از پاندا

راه های خرید انواع تشک مهمان ارزان از پاندا

جهت خرید انواع تشک مهمان ارزان می‌توانید به سایت کالای خواب پاندا مراجعه نمایید و بعد دیدن تنوع محصولات این شرکت سفارش‌های خود را ثبت کنید. پاندا درزمینهٔ تولید و پخش اقلام خواب و خانه  فعالیت می‌کند. تشک‌های تولیدی پاندا در ابعاد یک‌نفره و دونفره و با وزن‌ها و ضخامت‌های مختلف به فروش می‌رسند. این مجموعه برای جلب رضایت مشتریان کالاهای تولیدی خود را با مناسب‌ترین قیمت عرضه می‌کند. جهت خرید میتوانید با واحد فروش در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *