قیمت تشک ارزان مهمان وزن دو کیلوگرم بدون زیپ

قیمت تشک ارزان با توجه به اینکه مدل تشک ارزان از نوع دو کیلوگرم آکاردئونی باشد یا دو و نیم کیلوگرم آکاردئونی می تواند متفاوت باشد. قیمت تشک ارزان را می توانید از طریق مراکز پخش یا نمایندگی های مراکز تولیدی و یا از طریق راه های ارتباطی که برای ارتباط با مشتریان فراهم کردند جویا شوید.

مزایای تشک های مسافرتی جدید

مزایای تشک های مسافرتی جدید

وزن تشک های مسافرتی معمولا بین ۱٫۵ کیلوگرم تا ۴ کیلوگرم می باشد از این رو بسیار سبک وزن بوده و به راحتی حمل می شوند. بسیاری از افراد ممکن است در سفر دچار حساسیت یا آلرژی خاصی شوند. این تشک ها به دلیل اینکه از الیاف مصنوعی و پارچه های ضد الرژی تولید می شوند برای این افراد بسیار مفید هستند. تشک های مسافرتی تقریبا متناسب با سلیقه اکثر افراد تولید می شوند و رنگ و طرح های متفاوتی را به خود دارند. همچنین این تشک ها در اندازه های متفاتی هم به بازار عرضه می شوند که رایج ترین ان ها در اندازه ۹۰*۲۰۰ سانتی متر می باشد. تشک های مسافرتی معمولا از جنس آکاردئونی یا ترموفیوز می باشند و این باعث میرشود که این تشک ها به راحتی جمع و جور بشوند بدون اینکه شکسته بشوند .

قیمت تشک ارزان مسافرتی مدل 2 کیلو گرم بدون زیپ

قیمت تشک ارزان مسافرتی مدل ۲ کیلو گرم بدون زیپ

تشک های مسافرتی ۲ کیلوگرم رنگی از مدل های ارزان قیمت می باشد و برای اقشار کم درامد مناسب هستند. در تولید این تشک ها از آکاردئون ۱۰ درصد استفاده شده که قابلیت تا شدن بدون شکستگی را به تشک می دهد، همچنین الیافی که به کار رفته از نوع الیاف رنگی می باشد. پارچه های به کار رفته در تولید این تشک ها از جنس فلامنت می باشد. این تشک ها به دلیل اینکه از الیاف رنگی تولید می شوند از استحکام بالایی برخوردار هستند و یک گزینه خوب برای استفاده در محیط های کاری می باشند اما در مقابل  این ویژگی مثبت، عیبی که دارند این است که از ویژگی ضد حساسیت برخوردار نیستند و برای افراد دارای پوست حساس گزینه مناسبی به شمار نمی ایند. از طرفی دیگر در تولید این تشک ها از زیپ استفاده نشده است بنابراین از روش شست و شوی پیچیده ای برخوردار هستند. تولیدی هایی زیادی هستند که به تولید تشک مسافرتی ارزان می پردازند که می توانید برای اطلاع یافتن از قیمت تشک مسافرتی ارزان با این تولیدی ها یا مراکز پخش و نمایندگی این تولیدی ها در ارتباط باشید.

در نگهداری از تشک مسافرتی به چه نکانی باید توجه کنیم؟

در نگهداری از تشک مسافرتی به چه نکانی باید توجه کنیم؟

بعد از خرید تشک مسافرتی باید تا حدالامکان در دسترس کودکان قرار ندهیم تا از آن به عنوان وسیله بازی استفاده کنند و بصورت مداوم روی آن بپرند، زیرا باعث خراب شدن و سست شدن لایه های تشک می شود. متناسب با جایی که می خواهیم از این تشک ها استفاده کنیم رنگ تشک را انتخاب کنیم مثلا در محیط های کاری رنگ های تیره کاربرد بیشتری دارند، زیرا امکان شست و شوی زیاد ان ها وجود ندارد. در محیط های خانگی باید بعد از استفاده میهمان حتما شسته شوند. بعد از هر بار استفاده از این تشک ها سعی کنیم دوباره داخل کاور خود گذاشته و جمع کنیم، زیرا این کاور و بسته بندی جلوی رطوبت را گرفته و به سالم ماندن تشک کمک می کند. بعد از هربار استفاده سعی کنید در معرض نور خورشید و هوای ازاد قرار دهید تا منافذ آن از هوای تازه پر شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *