قیمت تشک برقی ارزان مارک بهتاب در تبریز

قیمت تشک برقی، ارزان و به صرفه خواهد بود برای صاحبان کسب و کاری که دنبال محصولات برای فروش در مغازه های خود هستند و این محصولات را از مراکز پخش عمده تهیه می کنند، زیرا با خرید از مراکز عمده نقش دلالان و واسطه های میانی را حذف کرده و هزینه های اضافی هم از بین می برند.

تشک برقی چیست و از چه چیزی تولید شده است ؟  

تشک برقی چیست و از چه چیزی تولید شده است ؟

در گذشته و زمان های دور معمولا افراد برای کاهش درد های ناشی از عضلات از نمک های دریا استفاده می کردند، آن ها را در داخل پارچه می پیچیدند، گرم می کردند و روی کمر خود یا ناحیه ای از بدن که درد می کرد می گذاشتند تا از دردشان کم شود. مشکلی که این روش داشت این بود که بعد از گرم کردن و استفاده کردن دوباره سرد می شد و نیاز به گرما کردن مجدد پیدا می کرد. امروزه به کمک پیشرفت علم، شکل جدید و مدرن تری از این روش در اختیار عموم افراد گذاشته شده است که از آن با عنوان تشک برقی یاد می شود. در داخل تشک های برقی سنگ هایی داخل پارچه گذاشته شده است، این سنگ ها نقش یک سیستم گرمایشی را دارند، از داخل این سیستم گرمایشی سیستم الکتریکی نازک عبور کرده که با وصل کردن به برق شهری سیستم گرمایشی آن فعال می شود و باعث گرم شدن تشک می شود. با این روش دیگر نیازی به گرم کردن های مجدد نمک هایی که داخل پارچه می ریختند نیست.

مزیت های تشک برقی و گرمای حاصل از آن

مزیت های تشک برقی و گرمای حاصل از آن

گرمای حاصل از تشک برقی باعث کاهش درد عضلات می شود، زیرا هنگامی که فرد روی تشک داغ می خوابد بدن فرد شروع به گرم شدن می کند و این باعث افزایش دمای داخلی می شود که در نتیجه آن جریان خون تقویت شده و بدن گرم می شود. بعد از این رگ های خونی شروع به رقیق شدن می کنند و فشار خون را پایین می اورند و به این ترتیب جریان خون در مناطق مورد نیاز عضلات تقویت می شود. مزیت دیگر استفاده از تشک های برقی این است که گرمای حاصل از آن به خواب و آرامش کمک می کند. طبق تحقیقاتی که انجام شده دمای بدن در طول یک شب کاهش پیدا می کند و این تقریبا دو ساعت قبل از خوابیدن شروع می شود. برای اینکه بخوابید باید دمای بدن را بالا ببرید که تشک برقی این امکان را برای شما پدید اورده و باعث می شود راحت تر بخوابید.

چه موقع قیمت تشک برقی ارزان و کم هزینه خواهد بود؟

چه موقع قیمت تشک برقی ارزان و کم هزینه خواهد بود؟

به طور کلی خرید تشک برقی با قیمت پایین در برگیرنده کیفیت عالی نخواهد بود و شما ممکن است یک خرید انجام دهید و در روزهای ابتدائی از آن لذت ببرید ولی این لذت شما عمرش کوتاه باشد، زیرا بعد از چند مدت ممکن است عملکرد دستگاه داخلی تشک برقی دچار عیب و نقص شود. اما می توانیم با یک برنامه ریزی دقیق خرید هایی انجام دهیم که در آن قیمت تشک برقی ارزان و کم هزینه باشد، مثلا افرادی که تمایل به کسب و کار از طریق فروش این تشک ها را دارند می توانند تعداد زیادی از این ها را از یک مرکز پخش تهیه کنند و به مغازه خود ببرند. خرید به تعداد زیاد هزینه حمل و نقل را کاهش می دهد. زیرا ممکن است در اثر خرید تعداد کم از این تشک های برقی، این محصولات به فروش برسند و موجودی آن ها در مغازه صاحبان کسب وکار تمام شود و مجبور شوند تا با سفارش گیری مجدد و هزینه حمل و نقل اظافی محصول جدید به مغازه بیاورند. با خرید تعداد زیاد از محصولات، تعداد دفعات خمل و نقل کاهش می یابد و هزینه های ناشی از ان هم از بین می رود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *