خرید روبالشی سه بعدی مخمل شرکت پاندا

خرید روبالشی سه بعدی از مراکز پخش در کنار خرید سایر ملزومات کالای خواب به شما این امکان را می دهد تا با گسترش فضای انتخاب و متنوع شدن محصولات این امکان برای شما به وجود بیاید تا بتوانید از مدل ها و طرح های گوناگون استفاده کرده و یک توازن و هماهنگی برای دکوراسیون اتاق خوابتان ایجاد کنید.

خرید روبالشی سه بعدی مخمل از شرکت پاندا

خرید روبالشی سه بعدی مخمل از شرکت پاندا

امروزه تولیدی ها و کارخانه های زیادی هستند که در زمینه تولید لوازم کالای خواب فعالیت می کنند و در کنار اقلام ضروری مانند تشک، پتو، لحاف، به تولید انواع مختلفی از روبالشی ها نیز می پردازند. بنابراین برای صاحبان کسب و کار که به دنبال خرید برای فروشگاه های خود هستند گزینه های متعددی وجود دارد تا محصولات خود را انتخاب کنند و خرید انجام دهند.

اما نکته ای که هر خریدار باید به آن توجه کند این است که در تمام این کارخانه ها لزوما از مواد اولیه مرغوب استاندارد استفاده نمی شود و یا تمام این کارخانه ها مجهز به تجهیزات به روز کالای خواب نیستند تا محصولات زیبا و شیک تولید کنند.

شرکت پاندا یکی از شرکت هایی است که سالیان سال است در زمینه کالای خواب فعالیت دارد و یکی از مراکز خرید عمده مطلوب برای خریداران می باشد و به خریداران این امکان را می دهد تا انواع خرید روبالشی سه بعدی، تشک، پتو و… را داشته باشند.

استفاده از تکنولوژی سه بعدی در روبالشی چه مزیتی دارد؟

استفاده از تکنولوژی سه بعدی در روبالشی چه مزیتی دارد؟

تکنولوژی سه بعدی یکی دیگر از تکنولوژی های عصر جدید است که در موارد گوناگون  اعم از پزشکی، تلویزیون، عکاسی، نقاشی و حتی لباس و صنعت نساجی کاربرد دارد.

چاپ طرح سه بعدی روی پارچه ها این احساس را در بیننده به وجود می اورد که گویی در یک محیط زنده و متحرک قرار دارد.  در تولید روبالشی سه بعدی از این نوع پارچه ها استفاده شده که علاوه بر حس پویایی و زنده بودن، به دلیل هارمونی مناسبی که در رنگ و طرح های تشکیل دهنده  آن به کار رفته می تواند برای توازن رنگ و ست کردن وسایل اتاق خواب های سنتی که با وسایل قدیمی چیده شده اند استفاده شود. بنابراین خرید روبالشی سه بعدی می تواند در تزئین اتاق خواب نقش به سزایی داشته باشد.

ویژگیهای روبالشی سه بعدی

ویژگیهای روبالشی سه بعدی

روبالشی های سه بعدی معمولا قدرت بالایی در جذب تعریق دارند و هیچ گونه حساسیت برای فرد استفاده کننده ایجاد نمی کنند. پارچه استفاده شده در این روبالشی ها خاصیت ضد لک دارد. این روبالشی ها به راحتی شسته می شوند یعنی ازادیم در شستن انها از هرگونه مواد شوینده استفاده کنیم حتی سفید کننده ها، زیرا رنگشان ثابت باقی می ماند.

معمولا روبالشی های سه بعدی در اندازه های  ۵۰*۷۰ تولید می شوند و وزنی حدود ۹۰ کیلوگرم دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *