پخش بالش پشت گردنی طبی خودرو خارجی

بالش پشت گردنی که با استانداردهای طبی برای خودرو طراحی شده اند با بهترین مارک های خارجی و ایرانی برای پخش عمده عرضه می شوند. این نوع بالش ها برای کاهش درد گردن به هنگام رانندگی بسیار مناسب خواهد بود. این نوع بالش های پشت سری با بهترین الیاف و در اندازه های مشخص پر می شوند که می توانید با بهترین قیمت اقدام به خرید عمده نمایید.

گردن از جمله بخش های مهم و اساسی در بدن می باشد که اگر بتوان به درستی از آن مواظبت نمود، به بخش های دیگر نیز فشار کمتری وارد می شود.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]در حال حاضر یکی از روش های پیشنهادی برای محافظت از گردن، استفاده از بالش پشت گردنی می باشد که کمک زیادی برای کاهش فشار سر به گردن می نماید.[/box]

در فعالیت هایی که به صورت مداوم انجام می شود و از جمله می توان به رانندگی یا با کامپیوتر کار کردن اشاره نمود، در صورتی که برای ساعات طولانی به شکل نشسته فعالیت نمایید، فشار زیادی به مهره های گردن وارد می شود.

بالش پشت گردنی

آنچه در این مقاله می خوانید:

مشخصات بالش پشت گردنی

بالش های طبی پشت گردنی قابل استفاده در موقعیت های مختلفی هستند چرا که از مشخصه های زیر برخوردار می باشند:

  • جنس پلی استر
  • ابعاد 30 * 30 * 13
  • قابلیت شستشو
  • طراحی به گونه ای که باعث کاهش خستگی گردن می شود
  • استفاده از الیاف مصنوعی
  • کاهش گرفتگی ماهیچه های گردن

اگر در فعالیت های کاری خود نیز به صورت ثابت و مداوم باید در یک مکان قرار گیرید، پیشنهاد می کنیم از این بالش ها برای حفظ سلامتی خود استفاده نمایید.

خرید بالش طبی

خرید عمده بالش طبی

بالش های طبی مناسب برای مشکلات عضلانی دارای مدل های مختلفی هستند که با الیاف طبیعی و یا مصنوعی پر شده اند.

تمامی این نوع بالش ها به صورت یکجا و عمده آماده فروش می باشند که به منظور ارائه بهترین قیمت برای خرید بالش طبی و دیگر نمونه بالش های صندلی ماشین، توانسته ایم فعالیت های خود را از طریق این سایت گسترش دهیم.

منبع: بازار فروش ملزومات خواب | تولیدی ملزومات خواب