خرید عمده تشک طبی رویال فوم دونفره

خرید عمده تشک طبی رویال فوم دونفره می تواند یک نیاز برای شرکت های پخش تشک باشد که از طریق این سایت، می توانید به هدف خود دست یابید.

مموری فوم یا فوم هوشمند به عنوان یکی از متریال خوب و کاربردی در تولید تشک می باشد که شرکت رویال، عرضه کننده چنین تشک هایی در بازار کنونی بوده و در اندازه های تک نفره و دونفره، تشک های خود را ارائه می نماید.

در دسته بندی تشک های فوق، می توان به تشک های طبی تقسیم نمود که ارتوپدیک بودن آن ها، می تواند تا حد زیادی، مشکلات مربوط به کمردرد را حل نماید.

تشک رویال فوم

مشخصات تشک رویال فوم

تشک طبی رویال فوم، همانطور که گفته شد دارای یک لایه مموری فوم بوده و از دیگر لایه های تشکیل دهنده آن می توان به الیاف پلی استر 150 گرمی، اسفنج رولی 15 گرمی، لایه ترموباند، اسفنج 1.5 سانتی و … اشاره نمود.

اندازه استاندارد تشک های دونفره رویال، 200*180 سانتی متر بوده و از پارچه حوله ای حلقوی بافت 800 گرمی در قسمت رویه آن استفاده شده است.

ارتفاع این تشک هم 24 سانتی متر بوده که در نوع خود، یک اندازه مناسب می باشد.

انواع تشک رویال

بازار فروش انواع تشک رویال

با توجه به شناخته شده بودن تشک های رویال در بازار کشور ما، این امکان فراهم شده است که فروش عمده انواع تشک های این شرکت را مستقیم و بدون واسطه به انجام رسانید.

تشک های تک نفره و دونفره طبی فنری گروه تولیدی رویال، آماده فروش عمده در این سایت می باشد که به همراه گارانتی و ضمانت های لازم در اختیار شما قرار می گیرد.

تشک طبی رویال

خرید عمده تشک طبی رویال فوم دونفره

اگر هدف شما هم خرید عمده تشک های رویال می باشد، این سایت می تواند مرجعی برای پاسخگویی به سفارش شما محسوب شود چرا که عرضه مستقیم انواع تشک های ایرانی رویال را در این سایت به انجام می رسانیم.

با توجه به ارائه تشک های طبی، اسفنجی و همچنین تشک های فنر متصل و فنر منفصل، برای تمامی نیازها، پیشنهادات خوبی را ارائه می نماییم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *