فروش پتو ارزان قیمت مسافرتی باران

فروش پتو ارزان قیمت به صورت عمده می تواند با توجه به قیمت پایین این محصول حاشیه سود فراوانی برای خریداران عمده این کالا ایجاد کند.

کیفیت، حجم و وزن خوبی پتوهای مسافرتی باران  محبوبیت زیادی برای این محصول در بازار ایجاد کرده است.

اگر چه این محصول نسبت به دیگر پتوها نازک است اما گرمای مطلوب و مناسبی را نیز فراهم می کند این پتوی مسافرتی یک‌ لایه‌ی تولید می شود تا بتواند وزن کمی داشته باشد و سبک باشد. همچنین این پتو در طرح های چهارخانه جذاب و چشم نوازی تولید و عرضه می شود که محبوبیت زیادی دارند، این پتوها بسیار سبک و کم‌حجم هستند و از دوام و طول عمر بالایی دارند.

مشخصات پتو مسافرتی باران مدل چهارخانه

مشخصات پتو مسافرتی باران مدل چهارخانه

همه ما انتظار داریم یک پتوی مسافرتی ویزگی های خاصی از جمله وزن سبکی داشته باشد و حجم این محصول کم باشد تا جابه جایی این محصول آسان تر باشد. کالاهای مخصوص مسافرت باید سبک و کم حجم باشند در غیر این صورت  استفاده از آن ها ها کاهش می یابد.این پتو قابلیت شستشو با دست و ماشین را داراست. جنس نخ این پتو از پلی‌استر است پلی استر یک الیاف مصنوعی مرغوب ضدحساسیت است. استفاده از مواد اولیه مرغوب در پتو تک نفره باران باعث ثبات رنگ و دوام طولانی مدت این محصول شده است.

استفاده های متنوع از پتوهای مسافرتی

استفاده های متنوع از پتوهای مسافرتی

هنگام سفرهای جاده‌ای یا حتی در هتل، مسافرخانه و حتی در منزل به عنوان زیر انداز قابل استفاده هستند. قیمت این پتوها بسیار مناسب است.

درهنگام فروش پتو ارزان قیمت مدل باران این محصول را در کارتن‌های ۵۰ عددی عرضه می‌کنند.

فروش پتو ارزان قیمت مسافرتی باران

فروش پتو ارزان قیمت مسافرتی باران

فروش پتو ارزان قیمت مسافرتی باران مدل چارخانه بسیار پایین و قابل تامل است، برای خریداران عمده این محصول تخفیفات ویژه ای شرکت تولیدی در نظر گرفته است.با توجه به حجم خریدخریداران تخفیفات ویژه ای شامل خریداران می شود، هرچه این حجم خرید بالاتر باشد باعث کاهش قیمت نهایی محصول می شود. برای اطلاع از مشخصات و قیمت پتو چهارخانه باران می‌توانید به سایت شرکت پاندا مراجعه کنید و پس از بازدید از این سایت و انتخاب محصول مورد نظر در خواست و سفارش خود را در همین سایت در کوتاه ترین زمان ممکن به ثبت برسانید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *