خرید تشک مهمان ارزان برای صادرات به پاکستان

خرید تشک مهمان ارزان و با کیفیت یکی از دغدغه های تاجران و خریداران عمده است زیرا میخواهند در عین سودآوری،وجه کاری خود را نیز حفظ کنند.

شرکت پاندا درصدد برآورده کردن نیاز خریداران و تاجران از سال ۱۳۸۳ فعالیت خود را شروع کرده و در طی این سال ها دستاورد های مهمی از جمله کسب اعتماد بسیاری از تاجران و خریداران شده است.

شرکت پاندا با محصولات متنوع و رنگارنگ در سایز های مختلف و کیفیت مرغوب با قیمت های رقابتی پرجم دار عرصه صادرات شده است.

شما نیز با خرید از شرکت پاندا میتوانید از عرصه پرسود صادرات سودآوری کرده و کار صادرات خود را به نحو احسنت انجام دهید.

ایجاد حاشیه سود مناسب با خرید تشک مهمان ارزان

ایجاد حاشیه سود مناسب با خرید تشک مهمان ارزان

شرکت پپاندا برای سود آوری هر چه بیشتر خریدار درصدد حذف واسطه ها برآمده است تا از افزایش بی رویه قیمت اجناس جلوگیری کند همچنین متقاضیان با خرید از درب کارخانه با هر حجم خریدی میتوانند از سودآوری بهره مند شوند و با افزایش حجم خرید خود نیز میتوانند هزینه باوری را بر روی هزینه نهایی سرشکن کنند.

همچنین با ارائه محصولات مرغوب با قیمت مناسب زمینه و فرصت طلایی را برای خریداران و تاجران فراهم کرده است.

ویژگی و تنوع تشک های مهمان

ویژگی و تنوع تشک های مهمان

تشک‌های مهمان برحسب نوع پارچه، جنس الیاف به‌کاررفته، میزان قابلیت‌ها و ابعاد به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. در تولید این تشک‌ها از پارچه‌های مختلفی مانند تترون، نخی و پلی‌استر استفاده می‌شود. رنگ و طرح پارچه‌ها نیز متفاوت است.

نوع الیاف به‌کاررفته در تشک مهمان نیز متفاوت است. در تولید این تشک‌ها از الیافی مانند ابر، پشم‌شیشه، پنبه، لایکو و هالو استفاده می‌شود. پشم‌شیشه بیشترین استفاده را در تولید تشک‌های مسافرتی دارد. پشم‌شیشه سبک بوده و قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

مدل‌های تشک مهمان نیز متفاوت است. برخی از مدل‌ها ساده بوده و مدل‌های دیگر دارای زیپ هستند. شستشو تشک‌های زیپ‌دار ساده‌تر می‌باشد.

ابعاد تشک‌های مهمان نیز متفاوت است.

وزن و ضخامت این تشک‌ها متفاوت است. معمولاً تشک‌های مهمان  وزنی مابین ۱ تا ۳ کیلوگرم دارند. ضخامت تشک‌ها نیز از ۵ تا ۱۰ سانتیمتر متفاوت است.

راه های ارتباطی بین خریداران عمده و شرکت پاندا

راه های ارتباطی بین خریداران عمده و شرکت پاندا

امروزه پیشرفت تکنولوژی راه های فراوانی را برای انجام کار های خود فراهم کرده است شما میتوانید از هر کجا دنیا که باشید خرید خود را به صورت غیر حضوری انجام داده و در وقت و هزینه رفت و امد خود صرفه جویی کنید یا میتوانید از طریق شماره های زیر با کارشناسان فروش شرکت ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *