خرید ارزان بالش های فانتزی نمدی

بالش های فانتزی نمدی به دلیل اینکه جنسشان از نمد است خاصیتی مشابه با خاصیت پشم را دارند ولی به شکل امروزی.

بالش های فانتزی نمدی چه مزایای دارند ؟

بالش های فانتزی نمدی چه مزایای دارند ؟

نمد یکی از فراورده های محلی هست که به وسیله پشم تولید می شود. برای تهیه نمد (نمد مالی) و بهره مند شدن از خواص نمد هیچ گونه عمل بافتی انجام نمی شود بلکه با ایجاد  فشار، رطوبت و حرارت موجب درهم رفتن الیاف پشمی می شوند. پشمی که برای تولید نمد استفاده می شود پشم بهار گوسفند با الیاف بلند می باشد. در گذشته برای دردهای مفصلی از نمد استفاده می کردند اما نمد علاوه بر ان خواص دیگری نیز دارد از جمله درمان کمر درد، درمان دردهای روماتیسم، کمک درمانی برای دردهای ناشی از عمل جراحی مفاصل. همچنین تنوع رنگی نمدها تاثیرات روانشناختی فراوانی دارند و برای درمان افسردگی  تاثیر دارند.

در گذشته از پشم برای تولید لحاف و تشک استفاده می شد و گرمای ایجاد شده از پشم ها به گردش خون فرد کمک می کرد اما امروز با مدرن شدن سبک زندگی ها کمتر کسی سراغ تشک پشمی می رود بنابراین از نمدها استفاده می کنند تا به گردش خون کمک کند .

ویژگی های بالش خوب

ویژگی های بالش خوب

برای خرید یک بالش استاندارد باید قبل از خرید به نکاتی توجه کنیم. مثلا مواد تشکیل دهنده بالش ها یعنی نوع الیافی که برای تولید استفاده می شود نباید مضر و حساسیت زا باشند. همچنین بعضی الیاف هستند که شست و شوی آن ها سخت است مثلا اگر بالش از الیافی مانند پشم یا پنبه تولید شود شست و شوی انها کار بسیار سختی خواهد بود و باید ابتدا روکش بالش جدا شود و الیاف آن هم جدا شسته شود. پنبه و پشم در اثر شسته شدن بهم می چسبند و باید با دست باز شوند. به غیر از این الیاف بقیه الیاف به راحتی قابل شست و شو هستند. نکته دیگری که باید مد نظر قرار داد این است که سفتی یا نرم بودن نشان بالش استاندارد نیست بلکه یک بالش خوب باید هنگام خوابیدن سر را هم تراز با شانه قرار دهد. نکته اخری که باید مد نظر قرار داد ارتفاع بالش می باشد که معمولا در حد استاندارد در حدود ۵۰ تا ۶۶ سانتی متر است.

انواع طرح های بالش های نمدی فانتزی

انواع طرح های بالش های نمدی فانتزی

بالش های نمدی فانتزی با توجه به گروه سنی و جنسیت مخاطب تولید می شوند. مثلا اگر مخاطب پسر باشد سعی می شود از طرح های کارتونی مثل بن تن، باب اسفنجی، پاتریک و مرد عنکبوتی استفاده شود. در صورتی که مخاطب دختر باشد از شخصیت ها و کاراکترهای دخترانه مثل فروزان، اناالیسا، مینیون دختر و گیتی استفاده می شود.

بالش های نمدی فانتزی با طرح های دیگری هم هستند که کاربرد زیادی دارند مثلا در گونه ای از این نوع بالش ها از حیوانات استفاده می شود مثل طرح گربه و سگ هاسکی و یا نمونه دیگری از این بالش ها با طرح های میوه ای مثل موز، آووکادو  هم تولید می شوند که بسته به سلیقه افراد مشتریان خاص خود را دارند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *