خرید اینترنتی بالش عروسکی گربه

بالش عروسکی گربه یکی از بالش هایی است که بسیار جالب می باشد و در اندازه های مختلف در بازار موجود می باشند و هر کودکی پس از دیدن آن خوش حال می شود.

کودکان علاقه زیادی به بازی کردن با اشیاء منزل دارند و به پرتاب کردن بالش ها در حین بازی مشتاق هستند. بالش های عروسکی گزینه مناسبی برای این موضوع هستند چرا که بسیار مقاوم می باشند و هیچ آسیبی نمی بینند.

بالش عروسکی کیتی، خرگوش، میمون و … چند طرح دیگر در این زمینه می باشند.

برای تولید بالش های عروسکی از بهترین و مرغوب ترین پارچه ها که نرم و لطیف هستند، استفاده می شود که برای کودکان حساسیت پوستی ایجاد نمی کنند و خوابی آرام بخش را برای آنها فراهم می نماید و حس خوشایندی را در آنها ایجاد می کنند.

بالش عروسکی گربه رنگ روشن

 

بالش عروسکی گربه رنگ روشن

از آنجایی که گربه حیوانی است که مقداری ترسناک است، بنابراین بالش ها باید در رنگ های روشنی همچون سفید، طوسی، خاکستری، زرد و قهوه ای و … باشند تا ترسناک نباشند.

رنگ ها از فاکتورهای بسیار مهم در بالش ها می باشند که بر احساسات و عواطف کودکان بسیار تاثیر گذار است. بهتر است برای کودکان از بالش هایی با رنگ های شاد استفاده کنیم.

پارچه مناسب برای دوخت بالش های عروسکی

پارچه مناسب برای دوخت بالش های عروسکی

پارچه ای برای دوخت بالش های عروسکی مناسب است که هم نرم و لطیف، هم ضد حساسیت و هم به راحتی قابل شست و شو باشد.

این پارچه ها دارای انواع رنگ های متنوع و زیبا می باشند و در تولید این بالش ها معمولا از پارچه های مخمل استفاده می شود.

بالش های کوچک عروسکی چه کاربردهایی دارند؟

بالش های کوچک فانتزی چه کاربردهایی دارند؟

بالش های کوچک فانتزی و عروسکی کاربردهای مختلفی دارند. از این بالش ها می توان به عنوان یک وسیله بازی و عروسک استفاده کرد. مورد دیگر استفاده از این بالش ها به عنوان وسیله خواب می باشد. این بالش ها اشتیاق کودک را برای خوابیدن بیشتر می کند.

علاوه بر این موارد، یکی دیگر از موارد استفاده از این بالش ها به عنوان تزئینی برای دکوراسیون اتاق خواب کودکان می باشد و همچنین از آنها می توان به عنوان هدیه دادن به کودکان استفاده کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *