خرید پتو به قیمت عمده از کارخانه نرمینه

خرید پتو به قیمت عمده از کارخانه نرمینه بدون دخالت واسطه گرها و دلالان موجب شده صادر کنندگان زیادی برای خرید عمده این محصول و فروش آن در بازار های جهانی اقدام کنند. این پتوها با وجود آن که نسبت به پتوهای مسافرتی چینی از قیمت بالاتری برخورداراند، اما کیفیت و طول عمر آن ها هم بالاتر می باشد.

مشخصات پتوهای کارخانه نرمینه

مشخصات پتوهای کارخانه نرمینه

تولیدات کمپانی نرمینه، به دو دسته تقسیم  می شوند

  1. پتو پلی استر
  2. پتو آکریلیک

پتوها را یرای انتقال از کارخانه به محل خریداری شده در کارتن بسته بندی می کنند که تعدادپتوهای هر کارتن از ۸ تا ۱۰ براساس نوع پتو متغیر است. در نظر داشته باشید که در یک کارتن پتوی بسته بندی ، باتوجه به این که شما مدل های گلدار را انتخاب کرده اید و یا پتو ساده سفارش داده اید، طرح ها و رنگ بندی های مشخصی را در اختیار شما قرار می دهند.

امروزه، تولید کنندگان ایرانی به دلیل  استفاده از دستگاه های مجهز و پیشرفته پتو و استفاده از متریال خوب و درجه یک، پتوهای خوب و باکیفیتی تولید کنند یکی از این تولیدکنندگان شرکت تولید پتو نرمینه است. پتو نسیم، نگین، روین، نرمین، ونلون و … از بهترین محصولات کمپانی نرمینه است که شما می توانید برای سفارش آن ها اقدام نمایید خرید پتو به قیمت عمده می تواند سود زیادی عاید شما کند.

خرید پتو به قیمت عمده از کارخانه نرمینه

خرید پتو به قیمت عمده از کارخانه نرمینه

خرید پتو به قیمت عمده از کارخانه نرمینه فرصت مناسبی است برای همه کسانی که قصد سرمایگذاری بر تولیدات ایرانی را دارند. به طبع قیمت پتو در خرید و فروش عمده آن نقش بسزایی دارداما بی شک نمی توان از تاثیر کیفیت جنس چشم پوشی کرد. پتو ارزان قیمت در بازار، از متقاضیان بالایی برخوردار است.پتو مسافرتی سروین یکی از پتوهای خوب و باکیفیت کمپانی نرمینه است که در اختیار مشتریان قرار گرفته است.

سفارش و خرید اینترنتی تولیدات کمپانی نرمینه

سفارش و خرید اینترنتی تولیدات کمپانی نرمینه

شرکت پاندا این امکان را برای مشتریان خود فراهم آورده که به راحتی به مدل های مختلف پتو و طرح های متنوع آن ها از طریق سایت دسترسی پیدا کنند و محصول نهایی خود را انتخاب کنند با فروش پتو نرمینه، تمامی محدودیت ها حذف شده است و هیچ نیازی به حضور مشتری و خریدار در کمپانی نیست سیستم حمل و انتقال این شرکت تولیدات خریداری شده را به هر نقطه ای از کشور که هستید انتقال می دهد و اینگونه هزینه های حمل و نقل هم برای تجار و خریداران عمده بسیار پایین می آید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *