خرید تشک برقی بهتاب با سایز و مدل های مختلف

خرید تشک برقی بهتاب به دلیل دارا بودن از استانداردهای لازم جز پیشنهادهای بسیاری از پزشکان برای بیماران است.

همانطور که میدانید تشک برقی بهتاب از جمله تشک های طبی است و لذا از فیلترهای زیادی عبور میکند تا به دست مصرف کنندگان و بیماران میرسد.

لذا با توجه به دارا بودن از استانداردهای لازم آن در صورت تمایل به خرید آن به راحتی میوانید از طریق شرکت پاندا خواب که یکی از توزیع کنندگان برتر در زمینه فروش انواع محصولات بهتاب در ایران است اقدام نمایید و ضمن برخورداری از کیفیت بالای آن قیمت بسیار مناسب تری را نیز برای آن پرداخت خواهید کرد.

آیا تشک های برقی و طبی نیز تنوع دارند؟

آیا تشک های برقی و طبی نیز تنوع دارند؟

در مورد تنوع در تشک های برقی و طبی باید گفت این مدل تشک ها در انواع سایز و اندازه و رنگ بندی های مختلف تولید و به بازار عرضه میشود برای مثال تشک برقی بهتاب مدل b680 در سه سایز مختلف به صورت:

۶۰*۴۰ سانتی متر

۳۰*۷۰ سانتی متر

۱۰۰*۷۰ سانتی متر

برای شما تولید دارد تا بتوانید متناسب با نیاز ثبت سفارش داشته باشید. تنوع رنگ این مدل تشک ها به صورت رنگ های آبی،کرم، سرمه ای، قهوه ای و… است که شما میتوانید برای خرید و انتخاب دستی باز داشته باشید.

روش شستشوی تشک های برقی

روش شستشوی تشک های برقی

تشک های برقی نیز مانند سایز تشک ها به دلیل استفاده زیاد ممکن است امکان آلودگی و در نتیجه نیاز به شستشو داشته باشد به همین دلیل این تشک ها نیز به سادگی قابلیت شستشو دارند و شما میتوانید این تشک ها را با جدا کردن رویه خارجی تشک از محل اتصال به سیم نسبت به شستن آن اقدام نمایید و پس از خشک شدن به همان ترتیب تشک را به شکل اولیه آن قرار دهید و استفاده نمایید.

دقت داشته باشید که صبر نمایید تا رویه تشک کاملا خشک شود و سپس برای نصب آن اقدام نمایید.

برای خرید تشک برقی بهتاب چگونه باید اقدام کرد؟

برای خرید تشک برقی بهتاب چگونه باید اقدام کرد؟

برای خرید تشک برقی بهتاب از شرکت پاندا خواب شما میتوانید از طریق:

تماس تلفنی، خرید حضوری، مراجعه به سایت فروش عمده تشک و صفحات مجازی آن اقدام به خرید نمایید. دسترسی با هر کدام از این راه ها برای شما امکان پذیر است تا در صورت امکان هر کدام از این روش ها در هر ساعتی از شبانه روز بتوانید با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فروش ما یک خرید عمده مناسب را داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *