خرید روتختی یک نفره ارزان قیمت

خرید روتختی یک نفره را به صورت عمده با جدیدترین طرح ها و ارزان ترین قیمت ها می توانید از طریق گروه پاندا خواب به انجام رسانید. تمام تلاش ما، ارائه جدیدترین مدل روتختی هایی می باشد که شما بتوانید بهترین سودآوری ها را داشته باشید.

روتختی تک نفره

تولید کنندگان ایرانی از موفق ترین عرضه کنندگان روتختی در بازار می باشند که محصولات خود را با مزیت هایی همچون قیمت های ارزان تر به نسبت برندهای خارجی، ارائه می نمایند.

در این میان، روتختی تک نفره و دونفره با طرح های جدید و شیک در حال تولید می باشد که در ادامه، ضمن معرفی برخی از آن ها، شرایط سفارش عمده نیز فراهم می شود.

خرید روتختی یک نفره

خرید روتختی یک نفره فروزان

فروزان به عنوان یکی از شخصیت های کارتونی پرطرفدار می باشد که از آن برای دوخت سرویس روتختی تک نفره، استفاده شده است.

این سرویس روتختی سه تکه، شامل لحاف لایکو بامبو، یک عدد روبالشی و ملحفه کشدوزی شده می باشد که با بهترین قیمت ممکن نیز در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

روتختی دونفره 4 تکه زرشکی

سرویس روتختی دونفره 4 تکه زرشکی

یکی از رنگ هایی که در خرید روتختی دونفره، بیشتر مورد انتخاب قرار می گیرد، مربوط به رنگ زرشکی است و بهترین مدل سرویس روتختی 4 تکه جهیزیه، تولید و عرضه شده که می توانید آن را سفارش دهید.

این سرویس روتختی از دو روبالشی، یک ملحفه کشدوزی شده به همراه لحاف لایکو بامبو تشکیل شده است.

انتخاب این رنگ، به شما امکان خرید روتختی تک نفره را نیز می دهد و کافی است که سفارش خود را با ما در میان گذارید.

روتختی تک رنگ ترک

قیمت روتختی تک رنگ ترک

سرویس روتختی تک رنگ هم می تواند پیشنهاد خوبی برای خرید عمده روتختی باشد که در حال حاضر، نمونه های ترک روتختی، با کیفیت تضمین شده، وارد شده اند.

این سرویس های روتختی هم متشکل از دو عدد روبالشی، یک عدد کاور لحاف و یک عدد ملحفه تشک می باشد و شما با خرید عمده این روتختی ها می توانید از ضمانت 500 بار شستشو بهره مند شوید.

انواع روتختی

عرضه مستقیم انواع روتختی

انواع روتختی که در این مرکز معرفی شده و تنوع بیشتری هم وجود دارد، از شرایط عرضه مستقیم، برخوردار هستند که شما بتوانید به بهترین شکل ممکن، دسترسی کامل برای خرید عمده آن ها داشته باشید.

راه های ارتباطی ما، بهترین شرایط را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید اقدام به سفارش و انتخاب انواع روتختی نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *