خرید تشک مسافرتی ارزان دو کیلو برای صادرات به عراق

خرید تشک مسافرتی ارزان به دلیل سبک بودن و کمترین میزان اشغال فضا همواره مورد توجه بسیاری از خریداران قرار دارد. شرکت های تولیدی بسیاری در ایران وجود دارند که به واسطه تولید انواع بهترین تشک های مسافرتی توانسته اند در مقایسه با کیفیت تشک های وارداتی حرفی برای گفتن داشته باشند.

اگر به دنبال خرید عمده انواع تشک های مسافرتی هستید می توانید از طریق شرکت پاندا اقدام به خرید نمایید زیرا این مرکز با فروش بی واسطه و قیمت بسیار مناسب از تولیدی انواع مختلف کالای خواب را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

تشک های مسافرتی به دلیل دارا بودن وزن سبک و کیفیت خوب پارچه های مورد استفاده در آن می توانند به عنوان کالایی که به طور روزمره مورد استفاده مصرف کننده قرار می گیرد طول عمر خوبی داشته باشد.

خرید تشک مسافرتی ارزان دو کیلو برای صادرات به عراق

صادرات تشک مسافرتی به عراق

کشور عراق با دارا بودن مرز مشترک طولانی با ایران می تواند مقصد مناسبی برای صادرات و واردات انواع مختلفی از کالاهای مصرفی در بین دو کشور باشد. به دلیل تبادلات اقتصادی مناسب بین دو کشور همواره کشور عراق به عنوان مقصدی برای صادرات انواع کالای خواب برای تولیدکنندگان ایرانی قرار دارد.

تشک های مسافرتی از جمله کالاهایی است که به واسطه کیفیت بسیار خوب آن و قیمت مناسب عرضه شده در شرکت پاندا می تواند مورد توجه شرکت های بازرگانی عراقی قرار بیرد. از این رو بهترین انواع تشک های تولید شده در ایران با تنوع طرح و رنگ در ابعاد تک نفره و یا دونفره برای کشور عراق صادرات می گردد.

با توجه به دارا بودن مرز مشترک، میزان هزینه حمل و نقل برای مشتری عراقی کاهش می باید.

جهت اطلاع از قیمت برای خرید تشک مسافرتی ارزان می توانید با شرکت پاندا در ارتباط باشید. فعالیت شرکت پاندا در عرصه صادرات موجب رونق اقتصادی و سود آوری خوب برای تولیدکنندگان ایرانی می شود.

شرکت پاندا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *