بازار کار روتختی عروس و تولیدی در تهران

بازار کار روتختی در تهران به عنوان یک شهر صنعتی و پرجمعیت در افزایش فروش و تولید نقش بسزایی دارد. یکی از شرکت های تولیدی در تهران شرکت پاندا می باشد که انواع مختلفی از روتختی ها در مدل ها و رنگ های متنوع ارائه می دهد. روتختی های پلی استر، عروس، اسپرت، ژاکارد و… از نمونه های تولیدی پاندا محسوب میشود.

در این میان سرویس های خواب ترک نیز از طریق این شرکت به مشتریان ارائه می شود. روتختی های ترک از روتختی های داخلی گرانتر هستند، ولی با این حال طرفداران خاص خود را دارد. سرویس های خواب یکی از اقلام ضروری جهیزیه محسوب می شود و تاثیر زیادی در هارمونی اتاق خواب می گذارد بی شک انتخاب روتختی عروس گزینه ی خوبی برای نوعروسان می باشد.

بازار کار روتختی اسپرت در تهران

بهترین بازار کار روتختی در تهران

تعداد کسانی که روتختی های ساده ولی در عین حال با رنگ های زیبا میپسندند کم نیست و طرفداران خاص خود را دارد. روتختی های اسپرت دونفره در مدل های عروس، چهل تکه و… و یک نفره در مدل های دخترانه و پسرانه موجود است.

عوامل موثر بر قیمت روتختی های تولیدی 

عوامل موثر بر قیمت روتختی های تولیدی

عوامل متعددی در قیمت گذاری تاثیر گذارند، از جمله:

برند و یا شرکت تولیدکننده، نوع دوخت، تعداد تکه های سرویس، جنس پارچه ی به کار رفته، ابعاد و سایز روتختی

این عوامل سبب می شود تا انواع روتختی قیمت های یکسانی نداشته باشند. برای خریدی مقرون به صرفه از طریق شرکت پاندا می توانید اقدام کنید؛ چرا که، خرید به صورت مستقیم و بی واسطه انجام می شود و به قیمت درب کارخانه تحویل داده می شود.

ویژگی های روتختی های ترک

ویژگی های روتختی های ترک

روتختی های ترک شامل روتختی های ابریشمی، گیپور، ساتن، مخمل و… می باشد. این نوع روتختی ها دارای ویژگی هایی نظیر:

قابل شستشو ، ضد آلرژی ، استفاده از الیاف مرغوب، استفاده از پارچه اعلاء، ثبات رنگ روتختی می باشد. روتختی های ترک از روتختی های داخلی گرانتر هستند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *