روتختی یک نفره پسرانه قیمت عمده تولیدی

روتختی یک نفره پسرانه قیمت مناسب را در تناژبالا می توانید از تولید های مختلف در سطح کشور که محصولات خود را به قیمت تولید به فروش می رسانند تهبه کنید.

روتختی های پسرانه در انواع مدل های معمولی و سه بعدی و … تولید می شوند، این روتختی با الهام گرفتن از شخصیت های کارتونی و محبوب نوجوان طراحی و تولیدمی گردند.

بالا ترین مخاطبین روتختی های پسرانه با طرح های فانتزی و کارتونی سن ۷ الی ۱۵ سال است که مخاطبین اصلی این گروه از روتختی ها می باشند، طراحی خاص سرویس خواب پسرانه از حساسیت های انتخاب این مدل روتختی است همچنین کیفیت پارچه و الیاف به کار گرفته شده در تولید روتختی از نکات اساسی و حائز اهمیت دیگر است  که در خرید روتختی های پسرانه به آن باید توجه لازم را به عمل آورد.

جدیدترین روتختی های پسرانه کارتونی

جدیدترین روتختی های پسرانه کارتونی

از جدیدترین طرح های روتختی اسپرت پسرانه می توان به مواردی همچون روتختی های پسرانه سه بعدی مدل رونالدو، روتختی مسی، روتختی های طرح مونلا، روتختی برج ایفل و…اشاره کرد.

همانطور که می دانید طرح های اسپرت حجم وسیعی از مدل ها را در برمیگیرد از همین جهت به راحتی می تون در سبک اسپرت به انتخاب و خرید روتختی بپردازید.

فروش بالای روتختی های شیک و ساده پسرانه

فروش بالای روتختی های شیک و ساده پسرانه

یکی از انواع سبک های روتختی که بسیار پر کاربرد و قابل استفاده در طولانی مدت می باشد و همچنین نگهداری و شستشو از آن ها بسیار راحت می باشد طرح های ساده می باشد.

روتختی های پسرانه ساده در مدل های و بسیار شیک طراحی شده اند به گونه ای که با هر فضای اتاق خوابی قابل استفاده و ست شدن می باشند.

استعلام قیمت عمده روتختی های پسرانه

استعلام قیمت عمده روتختی های پسرانه

برای استعلام قیمت روتختی های پسرانه در سایز و طرح های مختلف می توانید از سایت های فروش اینترنتی استفاده کنید.

شما به راحتی با استفاده از مراکز اینترنی می توانید با توجه به بودجه مد نظر بهترین کالا را برای خریداری انتخاب کنید و همچنین با دنیای گسترده ای از طرح و رنگ های روتختی های مورد نظر خود رو به رو شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *