نمایندگی فروش پتو نیکو باف ایرانی

نمایندگی پتو نیکو باف در نتیجه فعالیت های عمده فروشی خود، بهترین محصولات ایرانی را در بازار عرضه نموده و شما می توانید از این فرصت ایجاد شده برای فروش پتو ایرانی، برای تامین انواع مدل پتوهای تک نفره و دونفره و مدل های کودک و … استفاده نمایید و از طرفی، بی واسطه بودن فروش پتو هم عامل موثری برروی قیمت محصولات، خواهد بود.

پتوهای تک نفره

گروه بافندگی و نساجی نیکوباف از تولید کنندگان قدر در عرصه پتو بافی می باشد که تنوع محصولات این شرکت به دلیل برخورداری از خطوط تولیدی پیشرفته و همچنین برخورداری از بهترین استانداردها، بالا بوده و در نتیجه به سادگی می توان از تجارت برروی این مدل پتوها، به سودآوری های بالایی دست یافت.

پتو الماس

کارخانه پتو نیکو باف و محصولات آن

فعالیت کارخانه تولید کننده پتو نیکو باف در شهرک صنعتی کاوه در استان مرکزی قرار دارد که این شرکت به دلیل برخورداری از دستگاه های پیشرفته صنعتی در عرصه پتو بافی، توانسته انواع مدل پتوهای مختلف را تولید و عرضه نماید.

پتو الماس به عنوان یکی از نمونه پتوهای شرکت نیکوباف محسوب می شود که به دلیل استانداردهای ویژه ای که در این محصول وجود دارد، در موقعیت های تجاری متعددی، مورد انتخاب خریداران قرار می گیرد.

پتو نیکو بافت با مدل یاقوت

پتو نیکو بافت با مدل یاقوت

مدل یاقوت هم نمونه یکی از محصولات تولیدی شرکت نیکوباف می باشد که با الیاف رنگ ثابت و بدون حساسیت، تولید شده است و وزن سبک این مدل پتوها هم می تواند یکی از ویژگی های مثبت آن به حساب آید به گونه ای که از وزن ۱۸۰۰ گرمی برخوردار است.

مدل پتوی یک نفره یاقوت، دارای اندازه ۱۵۰*۲۲۰ سانتی متر می باشد و با توجه به مقاومت و کیفیت بالایی که دارد، به سادگی می توان با ماشین لباسشویی به شستشوی آن اقدام نمود.

نمایندگی فروش پتو

نمایندگی فروش پتو در تهران

در تهران هم با وجود فعالیت نمایندگی های فروش پتو، فروش اینترنتی پتو، بازدهی بیشتری در پاسخگویی به نیازهای مشتریان داشته است و به همین دلیل است که ما فعالیت های خود در فروش پتو نیکوبافت را از طریق این مرکز، گسترش داده ایم.

حتی به دلیل عرضه مستقیم پتو و ارائه قیمت های رقابتی، این انتظار وجود دارد که بهترین فرصت ها برای صادرات پتو نیز ایجاد شود.

نمایندگی پتو نیکو باف

نمایندگی فروش پتو نیکو باف ایرانی

نمایندگی پتو نیکو باف ایرانی با فعالیت های گسترده اینترنتی خود به عنوان یکی از فرصت های خوب تجاری محسوب می شود که به شما امکان سفارش عمده پتو با بهترین قیمت ها را می دهد.

پتو یاقوت، پتو برلیان، پتو الماس و پریما از جمله محصولات کارخانه پتو نیکوبافت می باشند که شما امکان انتخاب آن ها برای خرید عمده را دارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *