سایت سفارش خرید تشک های عروسکی بزرگسال

تشک های عروسکی بزرگسال در اندازه های مختلف تولید شده اند که استراحت بر روی آنها حس آرامش بخشی را درون افراد ایجاد می کند و جلوی برخی از آنها نیز پوشیده است.

یکی از ابداعات جدید در صنعت ساخت و تولید تشک طراحی تشک های عروسکی و فانتزی در ابعاد گوناگون است که این گونه از تشک ها به شکل شخصیت های کارتونی با تنوع در رنگ و مدل تولید می شوند و نوع خاصی از طراحی دارند.

شکل و طراحی زیبای این تشک ها باعث محبوبیت آنها خصوصا در نسل جوان شده است و این محبوبیت موجب خرید بسیار زیاد آنها شده است و تولید کنندگان نیز با دیدن محبوبیت بسیار آنها، تشویق به تولید آنها در متنوع ترین طرح ها می شوند.

تشک های عروسکی بزرگسال فانتزی چه ویژگی هایی دارند؟

تشک های عروسکی بزرگسال فانتزی چه ویژگی هایی دارند؟

اولین و مهم ترین ویژگی تشک های عروسکی فانتزی، تنوع در مدل و رنگ می باشد که توانسته رضایت و توجه همه افراد را جلب کنند.

تشک های عروسکی فانتزی مخصوص بزرگسالان از قیمت مناسب و مقرون به صرفه تری نسبت به سایر مدل های تشک برخوردار است و قابلیت استفاده در تمام فصول سال را نیز دارند.

ابعاد تشک های عروسکی مخصوص بزرگسالان

ابعاد تشک های عروسکی مخصوص بزرگسالان

تشک های فانتزی در ابعاد خاصی تولید می شوند که بسته به نظر مشتری تولید می شوند و هر فردی، هر ابعادی را که بخواهد می تواند خریداری نماید.

تشک های عروسکی مخصوص بزرگسالان در ابعاد ۱۰۰*۱۵۰ سانتی متر، ابعاد ۱۰۰*۱۷۵ سانتی متر و ابعاد ۱۰۰*۲۰۰ سانتی متر تولید می شوند.

مدل قورباغه تشک عروسکی

مدل قورباغه تشک عروسکی

رنگ سبز غالب در مدل قورباغه تشک های عروسکی احساس آرامش را به کاربران القا خواهد نمود و الیاف نرم درونی آنها نیز از گرفتگی های عضلانی جلوگیری خواهد کرد.

تشک های فانتزی عروسکی دارای بالش و پتوی سرخود هستند و در ابعاد ۱۰۰*۱۵۰ سانتی متر و ۱۰۰*۲۰۰ سانتی متر امکان تهیه دارند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *