مرکز پخش روتختی یک نفره سه بعدی در اهواز

پخش روتختی در اهواز ، علاوه بر پاسخگویی به صورت حضوری، بلکه به صورت مجازی و اینترنت در حال خدمات و پاسخگویی به مشتریان می باشد. بی شک، برای خرید عمده راحت ترین راه، سفارش اینترنتی از طریق سایت شرکت پاندا می باشد.

خرید از این شرکت مقرون به صرفه است. چون بدون واسطه و کاملا به صورت مستقیم عرضه می شود. علاوه بر آن، هدف این شرکت جذب مشتری و سودآوری بیشتر از طریق فروش بالاتر می باشد. یکی از بهترین و پرفروش ترین محصولات تولیدی پخش روتختی در اهواز ، روتختی یک نفره سه بعدی می باشد و در اندازه تخت یکنفره و دونفره و با داشتن طرح های متنوع تولید می شود.

پخش روتختی در اهواز و فروش روتختی 3d تاچ 

پخش روتختی در اهواز و فروش روتختی ۳d تاچ

این نوع روتختی ها توسط دستگاه های چاپ دیجیتالی بر روی پارچه برش داده شده و یا پارچه های رولی انجام میگیرد و باعث زیبایی و جذابیت این روتختی ها برای افراد و مشتریان شده است و با استقبال زیادی روبرو است . مراکز پخش برای روتختی تاچ، از طریق نمایندگی های شرکت پاندا امکان پذیر است و یا می توانید به سایت این شرکت مراجعه فرمایید.

ویژگی روتختی های سه بعدی

ویژگی روتختی های سه بعدی

از ویژگی های روتختی های خوب می توان به موارد: گلوله نشدن روی سطح پارچه، آب نرفتن روتختی که در نهایت به انتخاب جنس پارچه مصرفی برمیگردد، عدم تغییر رنگ پارچه در صورت شستشو، جمع نش دم الیاف در داخل روتختی، دوخت مناسب روتختی. شرکت پاندا این موارد را به درستی رعایت کرده و همواره به دنبال تولید محصول با کیفیت و رضایت مشتریان می باشد.

صادرات روتختی سه بعدی 

صادرات روتختی سه بعدی

شرکت پاندا علاوه بر تولید و تامین روتختی داخلی، رشد گسترده ای در زمینه ی صادرات نیز داشته است. یکی از بیشترین و پرطرفدارترین روتختی های صادراتی، روتختی با طرح پلنگ می باشد که به کشورهایی نظیر عراق، ایالات متحده ی عربی و… صادر می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *